Каталог послуг

 

Перш за все, звертаємо вашу увагу на основні переваги якості, безпеки та ефективності лазерної системи Cutera, яка використовується в клініці Моне:

 • індивідуальний підбір режимів у відповідності з типом шкіри, кольором і глибиною залягання волосяних фолікулів, що забезпечує високу ефективність процедури;
 • завдяки золотому наконечнику Cutera Cool Glide, відбувається достатнє охолодження в процесі процедури, що забезпечує її безболісність та безпечність;
 • можливість проводити процедури на засмаглій шкірі.

Перед лазерною епіляцією рекомендовано:

 • переглянути анкету, що містить перелік абсолютних та відносних протипоказів до проведення процедури і буде заповнюватися у клініці перед першою процедурою;
 • довжина волосини повинна бути не більше ніж 0,5 см;
 • побрити ділянку за 2-3 дні до процедури;
 • не проводити воскову епіляцію чи не користуватися депілятором за 2 тижні до процедури; (ділянки, які не піддаються іншим видам епіляції (верхня губа) не потребують підготовки).

Лазерна епіляція: механізм дії

У клініці Моне використовується неодимовий лазер (Nd:YAG) Cutera XEO з довжиною хвилі 1064 нм., що проникає в глибину  шкірних покривів до 7 мм.

 

В основі лазерного видалення волосся лежить система селективного фототермолізу, яка дозволяє променям  нагрівати тільки темну мішень волосяного фолікула, не впливаючи при цьому на саму шкіру. Внаслідок слабкого поглинання меланіном (менше 10%) лазерний неодимовий промінь, не втрачаючи сили на спалювання волосини, руйнує  волосяний фолікул. Тому, кількість меланіну в стовбурі волосини і фолікулі для неодимового лазера не так важлива, як для інших видів лазерів. Його успішно використовують для видалення темних, світлих, рижих волосин, а також пушкового волосся. Фототип шкіри в даному випадку значення не має (може використовуватися  для засмаглої шкіри). Крім того мішенню променя неодимового лазеру є оксигемоглобін судин, що харчують волосяний фолікул. Під час процедури ці судини коагулюються – харчування волосяного фолікула припиняється -  ріст волосини з цього фолікула стає неможливим.

 

Необхідно розуміти, що під час епіляції лазерний промінь діє лише на зрілі волосини.  Це означає, що після однієї процедури видаляються лише волосини, які знаходяться в стадії активного росту. Тому для досягнення максимального ефекту при використанні лазерної системи Cutera необхідно провести 10-14 процедур з інтервалом мінімум 1 міс. Далі рекомендовано підтримуючі процедури при потребі. Тривалість однієї процедури залежить від ділянки, на якій проводиться епіляція. Навіть після однієї процедури волосся витончується і рідшає, тому для деяких пацієнтів цього достатньо. Косметичний ефект від процедури (випадіння волосин) відбувається через  10-14 днів.

Результат при проведенні процедур лазерної епіляції з використанням високоточного безпечного ефективного лазерного обладнання виробництва компанії Cutera - скорочення росту волосся на 90-95%.

Після лазерної епіляції рекомендовано:

 • не користуватися косметологічними засобами, що містять спирт протягом 12 год після процедури;
 • не приймати гарячу ванну чи не відвідувати сауну 3 дні після процедури;
 • не відвідувати басейн з хлорованою водою 3 дні після процедури;
 • не робити масаж оброблених ділянок на протязі 24 год.

Варто уникнути засмаги під інтенсивним прямим сонячним випромінюванням протягом кількох днів.

 

Ви хочете бути неперевершеною – зробіть вашу шкіру ідеально гладкою у клініці краси Мон?!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Залишіть свій телефон, і наш адміністратор незабаром зателефонує Вам

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net