Прийшла весна! Прокидається все живе. З’являються на деревах бруньки, виглядають з землі підсніжники, вилазять з барлог ведмеді.

Так і наша шкіра в цю пору наче прокидається від довгої зимової сплячки. А що ми робимо коли прокидаємося – вмиваємося, робимо ранкову розминку та снідаємо.

Зима вже переступила через свою золоту середину.

Сподіваюся усі вдосталь насолодилися новорічними та різдвяними святами, відспівали колядки, відтанцювали на корпоративах.

На разі пропонуємо вам продовжити знайомство з дуже вчасними у цю пору лазерними процедурами нашої клініки – лазерним видаленням судин та квантовим омолодженням з видаленням пігментації Limelight 3в1.

Сьогодні лазерна епіляція є найсучаснішою та найефективнішою методою видалення небажаного волосся. У світі вона успішно працює вже біля двох десятків років. Проте нажаль навколо цієї процедури витає ще багато міфів, що відлякують представниць прекрасної статі від такого потрібного їм методу догляду за своїм тілом. Спробуємо заперечити оcновні з цих легенд.

На календарі грудень і настав час для зимових косметологічних процедур.

В цю пору ми пропонуємо вам звернути вашу увагу на дві топових процедури нашої клініки. Це лазерна епіляція та лазерне 3D омолодження (лазерогенезис).

Дуже важлива і актуальна інформація прозвучала нещодавно у програмі «Абзац» на Новому каналі на тему лазерної косметологіі. Звичайно ми, як клініка лазерної косметології, не могли минути її увагою. У ній, у формі, притаманній стилю цієї програми, були обговорені різні аспекти та вимоги, що є обовязковими в цій сфері з точки зору медицини і юриспруденції.

Кілька місяців тому, в рамках програми на Ух-Радіо, в якій працівники клініки Моне відповідали на запитання слухачів, піднімалася тема чим відрізняються, чи точніше, чим кращі стаціонарні лазери від перевізних. Це запитання можна назвати уже наболілим адже насправді воно часто виникає в ході роботи з клієнтами і ми щоразу відповідаємо приблизно так:

У повсякденній практиці косметологи дуже часто зустрічаються зі скаргами клієнтів на роширені пори. Ця проблема є характерною для усіх вікових груп пацієнтів і найчастіше зустрічається у людей з комбінованим та жирним типом шкіри. Широкі пори створюють враження недоглянутої шкіри, надають обличчю сіруватого відтінку. Зони, для яких особливо характерна ця проблема – Т-зона (міжбрів’я), ніс, підборіддя.

На календарі уже середина жовтня. Звичайно усім нам дуже шкода, що сонечко все рідше радує нас своєю появою. Проте позитив у цьому теж є. Адже нарешті ми можемо попрацювати з нашою шкірою тими процедурами, що були заборонені у теплу пору.

Початок осені - період сприятливий і для самопочуття, і для стану шкіри і волосся, - це час оздоровлення, реабілітації після пекучого сонця і задушливої спеки. Після літнього відпочинку ми раптом звертаємо увагу на те, що сонячні ванни, купання і теплий вітер висушили нашу шкіру. Різкіше проступили зморшки, шкіра суха, чутлива чи подразлива.

Визначте Ваш фототип і підберіть відповідні процедури у клініці Моне та засоби захисту на літо від відомої швейцарської компаніїї VIVASAN

 

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net