Як позбутися зайвого волосся? Це питання зараз дуже часто обговорюється у модних журналах, інтернеті та соціальних мережах. Ми теж вирішили долучитися до дискусії і закликати до неї професіоналів. Отож, голити чи не голити?

 

 

2 роки тому у Тернополі відкрилася клініка лазерної косметології Моне і досить швидко набрала обертів і зайняла свою впенену позицію в індустрії краси Тернополя.

Ми вирішили завітати у клініку в гості і поцікавитися у консультантів та працівників про результати їх роботи за цей період.

З приходом осені хочеться повернути відчуття морського бризу і приємного літнього тепла та спокою. Допомогти у цьому може таласотерапія (напрям альтернативної медицини з використанням цілющих властивостей морської води, водоростей, морських грязей та ін.). Таласотерапія – це своєрідна спа-територія затишку, комфорту, роботи над тілом та емоціями.

Відтепер не потрібно їхати тернополянам до Києва чи Львова для корекції зморщок, рубців, судинних зірочок та небажаного волосся. Адже все це є у Тернополі у клініці лазерної косметологіі Моне на дійсно високому професійному рівні.

Нещодавно ми розмовляли з доктором медичних наук професором Бігуняком Володимиром Васильовичем, заслуженим діячем науки і техніки України, лауреатом Державної премії в галузі науки і техніки, професором курсу комбустіології та пластичної хірургії кафедри загальної хірургії Тернопільського державного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, ведучим спеціалістом реконструктивної та відновної хірургії, консультантом-спеціалістом з лікування рубців, провідним комбустіологом України.

Лазер CoolGlide  для удаления волос действует по принципу селективного фототермолиза, обеспечивая возможность одновременного селективного выбора и обработки большого количества волос неинвазивным методом.

Первые подробные описания исследований процедур по лазерной эпиляции были опубликованы в 1996 году, исследование проводилось с применением рубинного лазера с длиной волны 694 нм. Результаты этого и последующего исследований подтвердили возможность, как кратковременного удаления волос, так и долговременного сокращения их количества.

Laser Vacular – это первый, обеспечивающий высокую лечебную эффективность лазер Nd: YAG 1064 nm для лечения всех сосудистых нарушений на лице и ногах, имеющий программу автономного контроля клинически эффективной ширины и мощности импульса.

Laser Genesis – это нехирургическое лазерное омоложение кожи (лазер генезис): первый запатентованный микросекундный Nd: YAG 1064 лазер, позволяющий достигать эффективных результатов по устранению эритем, уменьшению морщин, сужению кожных пор и выравниванию текстуры кожи.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net