Ви озвучили досить часті скарги наших клієнтів на електричні домашні процедури епіляції. І нажаль вони терплять все це через можливо боязнь лазера, чи нестачу інформації про кращу альтернативу цим вже застарілим методам.
Вам моя порада - коли трохи заспокоїться подразнення і волосинки покажуться зі шкіри – приходьте до нас. Оберіть 1-2 ділянки чи відразу усі, що вас турбують.
Лазерна епіляція назавжди позбавить вас проблеми вростання волосин, ви забудете про подразнення шкіри при епіляції і за 8-10 процедур ви забудете що у вас на цих зонах взагалі було волосся. Як правильно приготуватися до процедури читайте на нашому сайті, ввівши у гугл – клініка Моне.
Звичайно, без проблем. Для таких ситуацій ми пропонуємо подарункові сертифікати на будь-який смак. Зайдіть до нас у клініку і оберіть, які саме процедури ви б хотіли подарувати дорогій людині. На сертифікаті за вашим бажанням ми можемо вказати конкретні процедури, суму чи просто написати фразу типу “Релакс від коханого”, “Любій матусі”, чи “Дорогому шефу”.
Ще жоден клієнт, що проходив процедуру за подарунковим сертифікатом не був незадоволеним. Навпаки, як правило вони стають нашими постійними клієнтами.
До речі, як виглядає сертифікат можете побачити на нашому сайті. Лише введіть у пусковику “клініка Моне”.
Звичайно, якісний домашній догляд дуже важливий для підтримання в нормальному стані вашої шкіри. Проте власне для підтримання. Ефективно вирішити проблеми шкіри домашні лінії як правило не можуть - відновити тонус, відкорегувати зморшки, вилікувати пігментацію чи постакне і т.д. Для цього й потрібна професійна косметика.
Все дуже просто. Основна її відмінність від домашньої косметики в значно вищій концентрації активних речовин. Недаремно усі засоби професійної косметики мають особливу методику нанесення, час витримки, навіть специфіку змивання. В домашніх умовах такі засоби використовувати іноді навіть небезпечно, адже при недотриманні вимог можна викликати ускладнення.
Завдяки високій концентрації речовин професійна косметика ( у клініці Моне – це косметика преміум класу Natura Bisse) значно ефективніше і швидше вирішує проблеми шкіри. А якісна домашня – чудово закріплює і підтримує результат.
Щоб повірити, як каже прислів’я, треба побачити. Тому у вас два варіанти: перший - прийти у клініку Моне і переглянути каталог фото пацієнтів нашої клініки до і після процедури лазерного видалення судин.
Або ж другий - записатися на консультацію до лікаря і далі на процедуру (адже напевне у вас є такі судинки, через що ви і цікавитеся цим питанням) і самому на своєму відображенні у дзеркалі переконатися у правдивості даного твердження.
Дійсно, практично за одну-дві процедури можна повністю видалити судинки на обличчі – біля носа, на щоках. На ногах, де судини як правило більшого діаметру, необхідно кілька процедур.
Проте, не можу не наголосити, що така результативність у боротьбі з розширеними судинами притаманна лише неодимному лазеру, бажано провідного виробника та звичайно останнього покоління. Саме такий лазер компанії CUTERA єдиний на Західній Украіні чекає на вас в Моне.
Ви абсолютно праві. Варикозна хвороба є протипоказом для проведення вакуумно-роликового масажу. Проте у нас в клініці Моне ми продумали таку ситуацію і можемо запропонувати вам ряд процедур, які дадуть вам той же результат, що й вакуумний масаж, проте без шкоди для ваших вен.
Це насамперед ручний лімфодренажний масаж, виконаний досвідченим реабілітологом, водорослеві обгортання косметикою NATURA Bisse, ультрасонофорез та інші.
Всі ці процедури забезпечать вам ефект підтяжки, тонусу, схуднення, релаксу, а також працюватимуть для профілактики подальшого розвитку варикозної хвороби.
Абсолютно однозначно лазерна епіляція може проводитися як чоловікам так і жінкам. До речі у нас в Моне пацієнти чоловічої статі з’являються не дуже рідше ніж жіночої.
Лазерна епіляція – найкращий сучасний спосіб видалення небажаного волосся. В той час, коли воскова епіляція дуже болісна і дає короткотривалий ефект ( до 2 тижнів), бриття спричиняє подразнення та вростання волосин, лазерна епіляція новітнім лазером останнього покоління, який представлений у клініці Моне - комфортна процедура з довготривалим – практично пожиттєвим - ефектом.
До речі, до нас звертаються для корекції також мужчини з надмірним і проблемним ростом волосся на обличчі.
Запишіться у клініку Моне для консультації сертифікованого спеціаліста по лазерних епіляціях і отримаєте чітку інформацію щодо цієї процедури.
Для того, щоб “підтягнути” тіло до моря - 2 тижні при інтенсивний роботі в принципі достатньо. Насамперед у нас вам варто відвідати курс вакуумно- роликового масажу та курс водорослевих обгортань. Детальний перелік усіх показаних вам процедур для такої експрес підготовки ви отримаєте під час консультації косметолога-естетиста по тілу у клініці Моне.
Щодо обличчя, то підготовка до моря полягатиме в поєднанні процедур очищення та глибокого зволоження шкіри, які ми проводимо за допомогою косметики преміум класу Natura Bisse у поєднанні з апаратними методиками.
Дієти - це однозначно не вирішення проблем з фігурою. Дієти, як правило, призводять до короткотривалого результату і мають багато побічних ефектів. Ми проти дієт - ми за здорове харчування та здоровий спосіб життя.
Отже, під час консультації у клініці Моне щодо корекції фігури ми з вами насамперед обговоримо, які з ваших звичок не входять в поняття здоровий. І якщо ви будете слідувати нашим не складним порадам і відвідувати процедури по програмі розробленій особисто для вас нашим лікарем та естетистом по тілу то результат не заставить себе довго чекати.
Забрати, як ви кажете, ми їх дійсно можемо, але лише, якщо ви звернетеся до нас практично відразу після їх виникнення. Ми маємо клієнток - молодих матусь, які між годуваннями забігають до нас на процедури. У таких випадках коли розтягнення свіжі - вони дуже добре піддаються корекції.
Якщо ж розтягнення уже застарілі, то доведеться провести довший курс процедур щоб досягти максимального згладження.
Щодо суті процедур, то у клініці Моне ми розробили цілий комплекс для боротьби з розтягненнями, що включає набір новітніх апаратних методик. Детальніше ви можете прочитати у нас на сайті або ж завітавши до нас на консультацію лікаря та косметолога-естетиста по тілу.
Судячи з вашого опису у вас келоідний рубець. Хоча звичайно не беремося стверджувати це без огляду.
Хірургічні методи корекції рубців допускаються не раніше ніж через 6 міс після травми. Але з власного 40 літнього хірургічного досвіду впевнено вам відповідаємо - вирізати рубець в принципі не варто ніколи.
До рубця, а тим більше келоїдного необхідно застосовувати зовсім інші методики - кріодеструкцію, різні види пластики і т д.
Ми спостерігали десятки випадків повторного росту рубців в ще більшій мірі після їх хірургічного висічення.
Зверніться на консультацію і ми сплануємо для вас найкращий спосіб корекції рубця.
Ви ще молоді і відповідно і ваші тканини теж. Тому ми радимо вам спробувати відновити еластичність і пружність шкіри передньої черевної стінки за допомогою фізіологічних способів стимуляції ваших природних резервів. Завітайте у клініку краси Моне і вам запропонують ефективну повноцінну програму для корекції вашої проблеми. До речі всі процедури, що вам показані комфортні і приємні. Тому крім лікування ви ще й отримаєте повноцінний відпочинок.
А щодо пластичної хірургії - то з нею ви завжди встигнете.
Дійсно. Кожен клієнт приносить щодня інформацію про “самий новий і ефективний”, а подекуди чудодійний крем чи мазь. Чи з гір Тібету чи домашнього бабусиного виготовлення. Наша відповідь однозначна - відкоригувати сформований уже зрілий патологічний рубець жоден крем не в силах.
Щодо профілактики, то деякі з них дійсно дають ефект, особливо у поєднанні з іншими засобами. Тому ми разом з лікарями клініки Моне розробили і успішно використовуємо цілий комплекс засобів для профілактики та боротьби з рубцями.
Якщо говорити про креми, то ми рекомендуємо перевірений нами вже протягом 10 років лікувальний крем календула швейцарської компанії Вівасан. Він повністю відповідає вимогам, які на нашу думку необхідно ставити при виборі таких засобів.
А саме - він має високу розсмоктуючу та регенераторну здатність через безпосередній вплив на клітини, що відповідають за формування рубця. У ньому відсутні хімічні інгредієнти та консерванти, що можуть стимулювати келоїдоутворення. Він містить високу концентрацію активних речовин.
Детальніше про способи використання крему та засоби профілактики утворення рубців читайте на сайті клініки Моне чи приходьте на консультацію.
Ви праві. В усьому світі уже давно і вже кілька років у нас в Україні виготовляють ( до речі лише у нас в Тернополі) силіконові пластини для профілактики росту рубців. Їх використання є найбільш ефективним у ранній період. Починати їх застосовувати треба приблизно через тиждень після зняття швів чи загоєння рани. Вони сприяють формуванню нормотрофічних тобто мінімально помітних, м'яких рубців.
Чи потрібно у вашому випадку носити силіконові пластини, і як це робити - вам розповість лікар під час консультації у клініці Моне. І до речі придбати іх теж можна там же на місці за ціною виробника.
Ви дуже вчасно задумалися над цим запитанням. Ми постійно рекомендуємо лікарям різних спеціальностей направляти пацієнтів відразу після хірургічних маніпуляцій. Адже саме зараз - після зняття швів - необхідно починати проводити профілактику росту рубця як це роблять в Європі чи Америці.
Зверніться якомога швидше до нас у клініку Моне і ми вам призначимо весь комплекс необхідних засобів. Зокрема, у клініці представлений унікальний для України, проте давно відомий у світі засіб - силіконові пластини.
До речі в Моне ви зможете їх придбати по ціні виробника - єдиного в Україні. Приходьте і отримаєте повноцінну консультацію спеціаліста з багаторічним досвідом боротьби з рубцями.
Лазерну епіляцію можна робити в середньому з 13 років (у дівчаток з моменту встановлення менструації) за згодою батьків.

Прийдіть до нас у клініку разом з донькою і лікар під час консультаціі пояснить вам фізику та принципи дії лазера, переваги нашої лазерної системи, дасть конкретні рекомендації щодо вашої ситуації.

На моєму досвіді вже не один такий стурбований підліток, який моментально позбавляється комплексу вже за 15 хвилин першої процедури.
Всі зміни, які ви помітили називають ознаками фотостаріння. Першим, що ви почуєте, прийшовши до нас у клініку – це буде настирлива рекомендація зменшити інтенсивність засмаги і обов’язково використовувати захисні креми з SPF фактором 30-50 протягом усього літа.

А щодо відновлення вашої шкіри, то вам показаний курс лазерогенезису у поєднанні з живлячими та зволожуючими косметологічними процедурами ( у нашій клініці - це догляди від Natura Bisse – світової косметики преміум класу) та апаратними методиками. Конкретний комплекс процедур саме для вас підбере лікар клініки Моне під час первинної консультації.
Купероз – це виникнення патологічно розширених судин на обличчі. Звичайно застосування антикуперозних кремів є показаним при цій проблемі, проте вони не можуть вилікувати, а лише можуть зменшити прогресування захворювання. Для того, щоб забрати вже існуючі розширені судини обличчя найефективнішою та найновітнішою є лазерна методика видалення судин. Неодимовий лазер компанії CUTERA, з яким ми працюємо у клініці Моне, вважається світовим лідером у боротьбі з судинами. Він по своій фізичній природі показаний для впливу власне на судини, тому є найефективнішим у лікуванні проблеми куперозу серед усіх лазерних систем.
Після консультації лікаря вам буде запропоновано кілька процедур видалення судин і курс процедур лазерогенезису для роботи з найдрібнішими капілярами. Вже після першого сеансу результативність складає в середньому 80%.
На жаль, виникнення так званих судинних зірочок дуже поширена проблема, яка виникає у жінок під час вагітності, чи при постійній стоячій роботі чи при генетичній слабкості поверхневих судин нижніх кінцівок, порушенні прохідності глибоких вен.
Якщо для вас ця проблема є актуальною, то запишіться до нас на консультацію і ми вам запропонуємо методики видалення розширених судин, порадимо куди звернутися для діагностики можливих причин їх виникнення і розпишемо рекомендації щодо профілактики їх повторного виникнення.
Серед основних методик, які високоефективно боряться з проблемою розширених капілярів і проводяться у клініці Моне –
1) прицільне лазерне видалення судин, яке дозволяє скоагулювати, тобто забрати дрібні судини за одну процедуру, крупніші за кілька процедур
2) косметологічні процедури для укріплення судинної стінки та якісні засоби домашнього догляду для профілактики повторного виникнення цієї проблеми.
Процедура лазерогенезису або лазерного омолодження, яку пропонує клієнтам клініка Моне, спрямована на стимуляцію природніх резервів вашої шкіри з метою підвищення її тонусу, еластичності та пружності. Лазер безпосередньо впливає на клітини сполучної тканини – фібробласти – заставляючи їх попрацювати і утворити нові колагенові та еластичні волокна, які й забезпечують виповнення зморщок і підтяжку обличчя та шиї.
На відміну від лазерних шліфовок чи тим більше косметологічних оперативних втручань процедура лазерогенезису немає побічних негативних ефектів, не потребує наркозу, немає відновного періоду. І в той же час забезпечує виражений і тривалий ефект омолодження у жінок віком до 55-65 років.
Отже, вам однозначно варто зачекати з хірургією і використати цю абсолютно фізіологічну і дієву процедуру.
Лазери бувають дуже різні за своєю природою, функціями. Неодимовий лазер, який представлений у клініці Моне, і який я рекомендую своїм пацієнтам, здійснює м’яку чітко локалізовану дію на ті структури, на які спрямований. Він не поширюється по крові на весь організм і тому не може мати шкідливого впливу на здоров’я, про що ви власне і хвилюєтеся. Це передова новітня, проте вже досконало вивчена в усьому світі методика, яка, на щастя, представлена уже і на Західній Украіні, саме в нашому місті.

І вже з багаторічного досвіду у естетичній медицині я скажу так - якщо лазерні процедури призначені досвідченим лікарем, з урахуванням усіх показів і протипоказів, якщо вони проводяться за допомогою якісної апаратури, висококваліфікованими спеціалістами, то ризик виникнення будь-яких ускладнень зводиться практично до нуля.
Неодимовий лазерний промінь лазерної системи Cutera проявляє лише локалізовану дію. Тобто впливає на структури, на які був спрямований завдяки чіткому підбору параметрів. Це може бути - волосяний фолікул, судина-капіляр, фібробласт. Лазерний промінь не має здатності поширюватися по крові, лімфі чи іншим шляхом поза місце-мішень. Тому ніяк не може проявляти загального впливу на організм - чи корисного чи шкідливого.
Ми не зовсім згідні з таким рішенням. Це залежить з чим порівнювати. На даний час у косметологіі використовують досить дорогі косметичні засоби, дуже поширені дорогі ін'єкції. Якщо порівняти ціну таких процедур для досягнення ефекту схожого до ефекту лазера, то стає зрозумілим, що різниця не велика або ж відсутня. Але чи досягнемо ми бажаного ефекту звичайними процедурами без використання найновітніших лазерних технологій? На нашу думку вірна відповідь повинна бути наступною: найрезультативнішим є гармонійне і вчасне поєднання високоефективних лазерних процедур з косметологічними та іншими апаратними методиками! Саме такого підходу ми дотримуємося при підборі індивідуальних програм у клініці Моне.
Так, звичайно, ми можемо відкорегувати контури та об'єми вашого тіла за допомогою цієї новітньої та високоефективної технології. Проте ефект буде більш вираженим, якщо ви під час курсу процедур не полінуєтеся дотримуватися простих, але ефективних правил щодо вашого способу життя, питного режиму і харчування. Можна також поєднати курс Старвак з процедурами міостимуляції чи ультрасонофорезу з концентратом Mesoslim від Natura Bisse. Саме наші спільні зусилля - ваші і спеціалістів клініки Моне - приведуть до того результату, яким ви будете абсолютно задоволені.
Для можливості проведення процедури необхідно, щоб над шкірою з'явилася мінімальної довжини волосина. Тобто, якщо клієнт, як правило, у цій зоні використовує бриття, то це варто зробити за день-два до процедури. Чим коротшою буде волосина, тим більше лазерної енергії потрапить до волосяноі цибулини і тим ефективнішою буде процедура.
У клініці Моне працюють два сертифіковані спеціалісти по ручних та апаратних методиках корекції фігури - мужчина і дівчина. Якщо для вас принциповою є стать спеціаліста - попередьте про це адміністратора під час запису на процедуру.
Звичайно, ефект від процедур проведених у клініці необхідно підтримувати і вдома. Тому, ми завжди рекомендуємо клієнтам засоби для домашнього догляду. Лікарі нашої клініки мають уже більше ніж 10 річний досвід співпраці з швейцарською компанією Вівасан. Лікувальні креми, ефірні масла, вітамінні комплекси та декоративна косметика цієї компанії абсолютно повністю задовольняють нас своєю ефективністю і максимальною безпекою. При бажанні ви можете придбати пробне дозування цих засобів у адміністратора клініки Моне.
На сайті розміщено зразки результатів по кожній з процедур.
Завітайте до нас у клініку Моне і під час консультації лікар покаже вам достатньо фото з нашими власними результатами по процедурах, які вас цікавитимуть.
Кожної першої середи місяця проф. Бігуняк В.В. приймає у нашій клініці. Перетелефонуйте і запишіться до нього на консультацію. До речі, консультації професора безкоштовні.
Неодимовий лазер фірми Cutera абсолютно безпечно може працювати в літній період на засмаглій шкірі для проведення епіляції та омолодження.
Навідміну від лазерів іншої природи (насамперед діодних лазерів, що періодично використовуються у салонах Тернополя) неодимовий лазер не спричиняє опіків та пігментаціі при використанні його на шкірі 3,4,5,6 фото типів.
Запишіться на консультацію доц. Гуди Н.В. і вам запропонують методики видалення розширених судин, порадять куди звернутися для діагностики можливих причин їх виникнення і розпишуть рекомендації щодо профілактики їх повторного виникнення. Серед основних методик - лазерне видалення судин, лазерогенезис, косметологічні процедури для укріплення судинної стінки, засоби домашнього догляду.
Неодимовий лазер Cutera, який використовується у клініці Моне відноситься до групи неаблятивних (не травмуючих чи не ріжучих) лазерів, тому працює в трьох основних напрямках - епіляція, омолодження і видалення судин. Він не працює на видалення папілом чи бородавок.
Вже після першої процедури спостерігаються позитивні зміни текстури і кольору шкіри, звуження пор, підвищення тонусу шкіри. Ліфтинговий ефект після першої поцедури короткочасний за рахунок посилення мікроциркуляціі. Тривалий ліфтинговий ефект досягається курсом 4-6 процедур, максимально проявляється через 3 місяці ( стільки часу потрібно для формування нових колагенових волокон) і триває до кількох років!
Больові відчуття абсолютно виключені. Процедура приємна і комфортна. Ви відчуватимете приємне тепло, наче загораєте на сонечку.
Процедура лазерогенезису не потребує відновного періоду. Легке почервоніння триває до 2 год. Ввечері після процедури не просто можна, а необхідно відвідати вечірку чи свято, щоб похвалитися своєю свіжою, оновленою шкірою обличчя.
Так, зовсім не виростають волосини, які в момент процедури лазерноі епіляціі перебували в фазі активного росту. Проте, таких волосин в один період лише певний відсоток ( різний у різних ділянках та у різних людей). Тому, для досягнення кінцевого результату - припинення росту всього не бажаного волосся необхідно пройти курс процедур з конкретними інтервалами між ними. А саме 7-14 процедур з інтервалом в 1-1,5 міс в залежності від типу, кольору волосин та генетично закладеної кількості волосяних цибулин.
Видаляється будь-яке волосся незважаючи на товщину, яке містить пігмент меланін. Неодимовий лазер на відміну від інших видів лазеру розпізнає меланін навіть в незначній кількості. Тому, може справитися з світлим чи рижим волоссям. Звичайно, для усунення росту світлого волосся необхідно пройти більше процедур.
Епіляція неодимним лазером останнього покоління Cutera не є протипоказаною для засмаглої шкіри і так само не потребує довгого інтервалу після процедури до засмагання. Звичайно, ми рекомендуємо зачекати кілька днів після відпочинку для того, щоб організм та ваша шкіра пройшли природню адаптацію до зміни клімату.
Завдяки точному прицільному підбору параметрів для конкретної дії на судину без пошкодження верхніх шарів шкіри та ефективному перед і після охолодженню за допомогою золотого наконечника, видалення судин на будь-якій ділянці тіла , в тому числі на обличчі, неодимним лазером Cutera є абсолютно комфортним. Для клієнтів з особливо низьким порогом больовоі чутливості ми використовуємо додаткове охолодження.
Лазерогенезис апаратом CUTERA є однією з найефективніших сучасних процедур для корекції розширених пор, рожевих вугрів (розацеа) і пігментних плям. При запальних вугревих висипах у нашій клініці ми вам запропонуємо насамперед лікування за допомогою високоефективних косметичних доглядів. З моменту зниження запального компоненту, можна розпочинати курс лазерної корекції проблемних ділянок. Також ми рекомендуємо поєднувати лазерогенезис з мікродермабразією, яка виконується у нашій клініці за допомогою сучасного апарату EASY PEEL. Програма корекції підбирається індивідуально для кожного клієнта, після консультації лікаря-спеціаліста.
З 14-15 років (у дівчаток з моменту встановлення меструації) за згодою батьків.
Основою рубців будь-якої етіології є сполучна тканина. Перетворити її на тканину епідермальну (тобто шкіру) неможливо. Проте завдяки комплексу апаратних методик, які існують для корекції рубців і в повному обсязі представлені у нашій клініці, ми можемо максимально наблизити вигляд, текстуру та колір рубців до навколишніх тканин. Досвід ведучих спеціалістів нашої клініки у цій галузі вже близько 30 років. Ефективність неодноразово підтверджується прекрасними результатами та задоволеними пацієнтами.
У нашій клініці наявний комплекс апаратних методик, що є показаними і дуже ефективними для звуження пор на обличчі. Комплекс включає лазерогенезис, мікродермабразію та професійно підібрані косметологічні догляди за обличчям. Спеціалісти нашої клініки індивідуально підберуть програму корекції проблеми і результати не заставлять вас очікувати.
Процедура лазерогенезису показана з 14-15 років (у дівчаток з моменту встановлення меструації). Процедура мікродермабразії не має вікових обмежень.

Чи задавали б Ви подібне запитання, якби це стосувалося для прикладу фортепіано чи високоточного устаткування для запуску ракет?
Напевне ні. Адже одразу зрозуміло, що при перевезенні збивається точність параметрів, псуються деталі і т. д.

Так само і щодо лазерних систем. Для правильної дії лазерного променя - на необхідну глибину, з потрібною потужністю, в певний проміжок часу - надзвичайно важливою є висока точність параметрів, відсутність навіть мінімальних відхилень. Адже мова йде про Вашу безпеку. Уявіть собі, що лікар обирає певні параметри для роботи з вашою шкірою, а апарат видає потужність променя вищу заданої через неточність налаштувань параметрів. В результаті - опік. Чи навпаки лікар налаштовує параметри, що були ефективними для Вас на попередній процедурі, проте вони вже не відповідають попереднім через той же збій налаштувань при перевезенні. Результат - низька ефективність процедури.

Напевне єдина причина, чому обирати перевізний лазер, а не стаціонарний для клієнта могла б бути ціна процедур. Процедури, що здійснюються перевізним лазером, через нижчу ефективність, ризик ускладнень, мали б бути дешевшими. Проте, нажаль, це не так. Ціни на перевізних лазерах подекуди навіть вищі.

Тому, ми радимо Вас вникати, допитуватися про вид лазерної системи, покоління, чи стаціонарна чи перевізна, порівнювати ціни, враховувати переваги і лише все зваживши, обирати.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net