Каталог послуг

У клініці постійно оновлюються методики, з'являються новітні апаратні послуги, адже ми хочемо мати змогу на високому рівні задовільнити усі ваші потреби, вирішити усі поставлені задачі!

Вже з самого відкриття у нас функціонують апаратні системи нового покоління, єдині не лише в Тернополі, але й у Західній Україні. Завдяки цьому ми маємо змогу підібрати унікальні комплексні індивідуальні програми для кожного клієнта.

Ультразвуковий ліфтинг з ефектом локального динамічного мікромасажу IONTO SONO EFFECT LDM виробництва Німеччини – нове слово в омолоджуючій апаратній косметології.

Процедура безоперативної підтяжки та ліполізу проводиться з використанням новітнього апарату IONTO LIFT RF, виробництва Німеччини.

Ліфтинг шкіри обличчя, шиї, зони декольте, рук, ніг та живота без операції. Методика використовує прогрівання глибоких шарів шкіри, підшкірно-жирового шару за рахунок радіохвильової енергії. Вона має виражений омолоджуючий ліфтинговий та ліполітичний ефект.

Мікродермабразія – процедура, що надає шкірі СВІЖОГО, ЗДОРОВОГО та СЯЮЧОГО вигляду і не має жодних  побічних ефектів. Ця фізіологічна, ефективна і абсолютно комфортна для пацієнта процедура може проводитися на шкірі усіх типів. Відновний період після мікродермабразії практично відсутній і нормальне активне життя клієнт може вести відразу ж після виходу з клініки. Для досягнення бажаного стійкого ефекту необхідно провести курс процедур.

Ви маєте красиві контури обличчя та тіла, ваші м’язі в чудовому тонусі, ваша шкіра в ідеальному стані– тоді вам не потрібна одна з передових методик у досягненні саме таких результатів у косметології- мікрострумова терапія та  міостимуляція!

Клініка краси Моне пропонує ультразвукові процедури з використанням ультрасучасного програмованого апарату (більше 30 розроблених апаратних програм для вирішення різних проблем) Iоnto-Sono, виробництва відомої німецької компанії Ionto-comed!

Найсучасніші методики для моделювання контурів обличчя представлені у клініці краси Моне.

Насамперед – це вакуумно-роликова система останнього покоління STARVAC, виробництва Франції.

Досвід використання цього апарату в Європі становить вже понад 30 років. Завдяки запатентованим методикам апарат STARVAC здійснює такі види активного впливу, які дозволяють досягнути результатів, неможливих при звичайних ручних масажах.

Під впливом змінних струмів високої частоти, високої напруги та малої сили на шкіру обличчя у ній покращуються обмінні процеси, посилюється кровообіг, забезпечується ефективний дренаж.

Завдяки точковим електричним імпульсам, які призводять до виникнення озону і оксидів азоту процедура здійснює виражену бактерицидну дію.

Живлення волосини відбувається завдяки капілярам, що кровопостачають волосяний фолікул. Хороша мікроциркуляція крові забезпечує ріст здорового волосся.

В гирлі волосяного фолікула відкривається протока сальної залози.

Одним з варіантів м’якого впливу низьких температур на тканини (зокрема шкіру) є кріопілінг.

Ультразвуковий пілінг - поширена і потрібна салонна процедура, що проводиться або самостійно, або у поєднанні з іншими косметологічними процедурами для попередження цих проблем.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net