Каталог послуг

Мікродермабразія – процедура, що надає шкірі СВІЖОГО, ЗДОРОВОГО та СЯЮЧОГО вигляду і не має жодних  побічних ефектів. Ця фізіологічна, ефективна і абсолютно комфортна для пацієнта процедура може проводитися на шкірі усіх типів. Відновний період після мікродермабразії практично відсутній і нормальне активне життя клієнт може вести відразу ж після виходу з клініки. Для досягнення бажаного стійкого ефекту необхідно провести курс процедур.

Мікродермабразія чи мікрошліфовка – метод апаратного малоінвазивного розгладжування та омолодження шкіри за допомогою мікрокристалів діоксиду алюмінію. Це абсолютно безпечна речовина, яка не всмоктується шкірою.

Особливості мікродермабразії

В залежності від глибини, сили дії, вакууму та швидкості подачі піску розрізняють рівні шліфовки. Поверхнева шліфовка: незначна сила вакууму та подачі піску.

Серединний рівень – сильніша дія. Як результат – видиме почервоніння на шкірі, яке проходить вже на наступний день. Глибока шліфовка використовується для корекції рубців.

Мікродермабразія можлива на будь-якій ділянці тіла: обличчі, животі, молочних залозах, бокових поверхнях стегон.

Механізм дії: викид під тиском абразивних частин (алюмінієвої стружки) забезпечує пошарове видалення зроговілих клітин шкіри, а також, за рахунок стимуляції лімфовідтоку і кровообігу, покращує процес регенерації клітин шкіри, посилює виробництво ними колагенових та еластичних волокон, посилює пружність та тонус шкіри.

Покази:

Омолодження:

  • Поверхневі зморшки
  • Пігментні плями
  • Зміна кольору шкіри і її потовщення
  • Дряблість та втрата тонусу шкіри

Патологічні зміни на шкірі:

  • Післяродові розтягнення на животі
  • Розтягнення на зовнішній поверхні стегон внаслідок різкої зміни ваги
  • Розтягнення на грудях
  • Розширені пори
  • Лікування акне і наслідків різних висипань на шкірі
  • Рубці різної глибини і різного походження

Постакне


До

Після 10 процедур

Протипокази: гострі запальні процеси, вірусні плоскі бородавки, герпес в активній фазі, стафілококова інфекція, цукровий діабет.

В чому полягає процедура мікродермабразії?

Для проведення процедури використовується апарат Easy Peel (виробництво Італія), який є неодноразово протестованим і без сумніву  займає перші позиції серед сучасного обладнання для мікродермабразії.

Процедура проводиться наступним чином. Спочатку шкіру очищують. Потім починається власне процес шліфовки, який  триває в середньому 10-30 хвилин (залежно від площі поверхні, що обробляється). Після шліфовки на шкіру наноситься заспокійливий регенеруючий крем (лосьйон Календула, Vivasan, Швейцарія) чи інший крем, що відповідає проблемі шкіри (анти акне, омолодження).

Для посилення ефекту від процедур та отримання оптимального результату мікродермабразія може поєднуватися з проведенням таких фізіотерапевтичних процедур як масажні техніки, в тому числі апаратні масажі, ультразвукова терапія, дарсонвалізація.

Мікродермабразія чудово доповнює процедуру лазерогенезису в комплексі заходів для омолодження. 

Процедура мікродермабразії не викликає болісних відчуттів, тому не потребує проведення анестезії. Постійний контроль абразії гарантує проведення точних процедур і досягнення необхідної глибини.

На курс необхідно від 7 до 10 процедур залежно від проблеми та мети. Інтервали між процедурами та курсами процедур визначаються індивідуально.  Догляд в міжпроцедурний період залежить від проблеми та пори року.

Примітка: в літній період на відкритих ділянках тіла (обличчя, руки) процедуру можна проводити за деяких умов (консультація косметолога). Починати курс рекомендовано з кінця серпня, коли спадає сонячна активність. Проте навіть в періоди неактивного сонця, шкіра цих ділянок повинна мати додатковий захист від ультрафіолету.

На процедурі мікродермабразії ми “відшліфуємо до блиску” все, що вам не подобається, щоб ви сяяли своєю досконалістю!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net