Каталог послуг

На поверхні шкіри постійно накопичується шар зроговілих відмерлих епідермальних клітин, які ведуть до появи передчасних ознак старіння ( зморшок, пігментних плям), так як перешкоджають росту і розвитку молодих клітин. Крім того накопичений змертвілий епідерміс, пил, виділення сальних залоз і залишки косметичних засобів закупорюють шкірні пори, що приводить до виникнення запальних елементів, сприяють не свіжому вигляду шкіри. Саме тому ультразвуковий пілінг - поширена і потрібна салонна процедура, що проводиться або самостійно, або у поєднанні з іншими косметологічними процедурами для попередження цих проблем.

Самостійно шкіра не може очиститися. Ій необхідна допомога, яку дуже якісно надає ульразвуковий скрабер з функцією фонофорезу AquaSonic, німецької компанії – виробника Ionto-Comed, який представлений у клініці Моне.

AquaSonic - ультразвуковий скрабер + фонофорез, IONTO-COMED – один з найновіших видів обладнання для ультразвукового пілінгу.

Механізм дії

Оновлення шкіри, очистка і відновлення балансу PH досягається в два етапи:

  1. Бережне видалення зроговілих тканин та забруднень з поверхні шкіри завдяки AQUApeel - низькочастотній хвилевій обробці. Він підходить для ніжної чутливої шкіри, здійснюючи більш щадну дію ніж кислоти, що використовуються для хімічних пілінгів. Результат процедури – сяюча, рівна, гладка і ніжна шкіра.
  2. Фонофорез. Sonic repair і Sonic revital – процедури, що працюють на низькочастотних ультразвукових хвилях. Вони розрихлюють сполучну тканину, підвищують проникність шкірних покривів, що забезпечує глибоке введення гідрофільних косметологічних засобів. Збільшена проникність клітинних мембран дозволяє концентратам, підібраним професійним косметологом, максимально поглинатися клітинами-мішенями.

Процедура на апараті AquaSonic дозволяє досягти наступних результатів:

  • регенерація клітин шкіри;
  • надання яcкравості та свіжості блідій втомленій шкірі;
  • активація водно-ліпідного балансу;
  • відновлення структури шкіри, пошкодженої ультрафіолетовими променями.

Переваги ультразвукового пілінгу над кислотними та іншими косметологічними пілінгами:

  • можливість використання для всіх типів шкіри ( чутлива, подразлива, алергічна, розацеа та інше);
  • можливість круглорічного використання.

Апарат AquaSonic - ультразвуковий скрабер + фонофорез, IONTO-COMED вирізняється високою якістю, наявністю оптимальних програм роботи з можливістю регуляції потужності та тривалості процедур, абсолютною безпекою для клієнта.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net