Каталог послуг

Клініка краси Моне пропонує ультразвукові процедури з використанням ультрасучасного програмованого апарату (більше 30 розроблених апаратних програм для вирішення різних проблем) Iоnto-Sono, виробництва відомої німецької компанії Ionto-comed!

Процедури ультразвукової терапії абсолютно комфортні і багатофункціональні.

Як діє ультразвук?

 1. Розриває зв'язки між клітинами з порушеним обміном речовин, за рахунок чого відбувається очищення епідермісу від зроговілого шару, розм’якшення та розволокнення ущільненої рубцевої тканини, підвищення тонусу та еластичності дерми
 2. Здійснює «мікромасаж» тканин на клітинному і субклітинному рівнях, стимулює підвищення проникності клітинних мембран, активізує клітинний обмін
 3. Підвищує судинну і міжклітинну проникність і допомагає косметичним засобам проникати глибоко у шкіру та інтенсивніше діяти на неї (ультрасонофорез).
 4. Покращує крово- і лімфообіг, здійснює болезаспокійливу, антиспастичну, судинорозширювальну, розсмоктувальну та протизапальну дію
 5. Відновлює колагенові та еластинові волокна  - відбувається розгладжування зморщок і складок, відновлюється колір та еластичність шкіри, усувається дегідратація шкіри
 6. Нормалізує функції сальних залоз - лікування вугревого висипу
 7. Покращує мікроциркуляцію та лімфодренаж - сприяє усуненню пастозності обличчя, підтягуванню зон носогубного трикутника, що опустились, відвислих верхніх та нижніх повік, підборіддя

Апарат Iоnto-Sono допомагає вирішити наступні  проблеми:

 • атрофічна, передчасно старіюча шкіра
 • пігментні плями обличчя, рук і тіла
 • целюліт (глибока і поверхнева дія)
 • купероз, телеангіектазії
 • рубці, розтягнення

Під час процедур ультрасонофорезу використовуються високоефективні активні концентрати Natura Bisse, спеціально розроблені для апаратної косметології!

Нейрокосметичний концентрат  NB-CEUTICAL TOLERANCE NEUROPEPTIDE CONCENTRATE
Активна комбінація пептидів, що входить до складу засобів, здійснює регенеруючий вплив. Фітотерапевтичні компоненти заспокоюють подразнену шкіру, знімають набряк і запалення. Завдяки екстракту прополісу концентрат володіє протимікробним ефектом. Алоє вера, провітамін B5 і суміш білків пшениці і сої ефективно зволожують і живлять шкіру.

- Зволожуючий захисний концентрат HYDRO PROTECTIVE CONCENTRATE
Високоочищені вільні амінокислоти білка колагену зволожують шкіру, відновлюючи її  пружність. Натуральний зволожуючий фактор і гідролізовані білки сої забезпечують захист шкіри від впливу агресивних факторів навколишнього середовища. Вітаміни А, С і Е попереджують появу ознак передчасного старіння шкіри. Аллантоїн заспокоює шкіру і сприяє її регенерації. 

- Концентрат з ізофлавонами для зрілої шкіри ESSENTIAL SHOCK СONCENTRATE + isoflavones 
Багаті ізофлавонами потужні омолоджуючі інгредієнти, отримані з екстрактів зародків бобів сої і коренів флорентійського ірису, ефективно зменшують ознаки старіння шкіри, пов’язані з гормональною перебудовою в організмі. Ізофлавони, мікрокапсульовані в циклодекстрини, проникають глибше, зберігаючи при цьому свої властивості і ефективність.

- Оксигенуючий концентрат OXYGEN CONCENTRATE
Концентровані похідні перекису водню і тіоксолон, багатий органічною сіркою, активно очищують шкіру, зменшують гіперемію, відбілюють гіперпігментовані ділянки, відновлюють нормальний рівень гідратації. Алантоїн забезпечує протизапальний ефект і сприяє регенерації тканин.

- С+С концентрат з аскорбіновою кислотою С+С ASCORBIC ACID CONCENTRATE
Висока концентрація чистого вітаміну С (6% аскорбінової кислоти) нейтралізує шкідливий вплив вільних радикалів, прискорює регенерацію клітин і попереджує старіння шкіри. Гідролізовані білки сої, багаті мікроелементами і вітамінами, стимулюють клітини, сприяючи більш швидкому та глибокому проникненню аскорбінової кислоти.

- Екстракт зеленого чаю GREEN TEA EXTRACT
Високий вміст вітамінів (В1, В2, С, РР, каротин), мікроелементів і флавоноїдів дозволяє зміцнювати, зволожувати та пом’якшувати шкіру. Екстракт відновлює пошкоджену та чутливу шкіру.

Під час процедур ультрасонофорезу на тілі використовується високоефективний концентрат Natura Bisse, який спеціально іонізований для апаратної косметології:

- Концентрат для схуднення MESOSLIM
Завдяки екстракту бурих водоростей (в 10 разів більше ніж у звичних засобах), вітамінам, мінеральним солям ефективно руйнує накопичення жирів та помітно зменшує об’єми та масу тіла.

Ультразвук в процедурі ультразвукової терапії з ультрасонофорезом проникне сам і прокладе дорогу чудодійним речовинам до ваших клітин, щоб їх простимулювати, регенерувати і омолодити!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net