Каталог послуг

Ультразвуковий ліфтинг з ефектом локального динамічного мікромасажу IONTO SONO EFFECT LDM виробництва Німеччини – нове слово в омолоджуючій апаратній косметології.

Процедура безоперативної підтяжки та ліполізу проводиться з використанням новітнього апарату IONTO LIFT RF, виробництва Німеччини.

Ліфтинг шкіри обличчя, шиї, зони декольте, рук, ніг та живота без операції. Методика використовує прогрівання глибоких шарів шкіри, підшкірно-жирового шару за рахунок радіохвильової енергії. Вона має виражений омолоджуючий ліфтинговий та ліполітичний ефект.

Апаратна корекція фігури – це перемога передових технологій над недоліками контурів тіла, целюлітом, втраченим тонусом шкіри та м’язів, надлишковою вагою.

Найсучасніші варіанти обладнання для моделювання фігури представлені у клініці краси Моне.

Насамперед – це вакуумно-роликова система останнього покоління STARVAC, виробництва Франції.

Досвід використання цього апарату в Європі становить вже понад 30 років. Завдяки запатентованим методикам апарат STARVAC здійснює такі види активного впливу, які дозволяють досягнути результатів, неможливих при звичайних ручних масажах.

Ви маєте красиві контури обличчя та тіла, ваші м’язі в чудовому тонусі, ваша шкіра в ідеальному стані– тоді вам не потрібна одна з передових методик у досягненні саме таких результатів у косметології- мікрострумова терапія та  міостимуляція!

Лімфодренажний масаж усього тіла

Зональний лімфодренажний масаж

Масаж - антистрес

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net