Каталог послуг

Лікарями нашої клініки на основі глибоких знань, отриманих у провідних учбових центрах та міжнародних наукових конференціях, та багаторічного досвіду роботи, створено унікальні ефективні авторські комплекси боротьби з різними косметологічними проблемами. Комплекси включають сучасні методики та новітні процедури.

Усі вони проводяться у нашій клініці на апаратурі останнього покоління та косметикою преміум класу професійними спеціалістами.

Скільки існує різних варіантів боротьби з ненависним целюлітом – структурними змінами у підшкірно-жировому шарі шкіри людини, що призводять до порушення мікроциркуляції крові і відтоку лімфи та проявляються у вигляді горбиків та ямочок на шкірі? Не полічити! Деякі з них дуже схожі на середньовічні тортури. Судячи з розмов, статей та рекламних роликів – біль, синяки, голод – найменше, що доведеться пережити для того, щоб хоча б якось вплинути на цього “ворога” жіночої половини людства.

Омолоджуюча косметологія не стоїть на місці. Кожна конференція чи стажування, особливо закордоном, дають нові підказки та ідеї. Ми намагаємося іти у ногу з часом і постійно поповнюємо арсенал наших косметогічних апаратів для омолодження, обираючи найефективніші та надійніші. Ми щиро переконані, що до того як наважуватися на пластичні операції, агресивні руйнівні методики чи ін'єкційне ведення штучних середників, варто звернути увагу на найсучасніші фізіологічні апаратні методики, спрямовані на ативізацію власних сил організму!

Чи зустрічалися Ви з такою ситуацією, коли натхненно займаєтеся у спортзалі і м'язи вже наче в тонусі - проте ненависний животик далі провисає чи небажані вушка все ще залишаються? І в улюбленому облягаючому платті це особливо помітно.

Судинні зірочки чи зірчасті ангіоми – це стійке розширення дрібних судин шкіри у формі зірочок чи павучків. Вони можуть з’являтися у мужчин чи жінок чи навіть дітей на будь яких ділянках тіла і становлять виражену косметологічну проблему.

У повсякденній практиці косметологи дуже часто зустрічаються зі скаргами клієнтів на роширені пори. Ця проблема є характерною для усіх вікових груп пацієнтів і найчастіше зустрічається у людей з комбінованим та жирним типом шкіри. Широкі пори створюють враження недоглянутої шкіри, надають обличчю сіруватого відтінку. Зони, для яких особливо характерна ця проблема – Т-зона (міжбрів’я), ніс, підборіддя.

У вас акне і ви здається спробували все можливе – різні засоби для вмивання, тоніки та присипки вдома, болючі чистки та безкінечні масажі рідким азотом в салонах, курси антибіотиків у дерматолога.... Не впадайте у відчай. Сучасна косметологія пропонує новітнє вирішення проблеми акне – лазерну корекцію – безпечну і спрямовану точно в ціль!

Купероз – дуже поширена проблема в сучасному світі. І нажаль до нас все частіше звертаються з цією проблемою молоді і навіть юні клієнти.

У нашій клініці ми підходимо комплексно до цієї проблеми, адже розуміємо, що важливо не тільки забрати уже існуючі розширені капіляри обличчя, але й попередити чи хоча б сповільнити розвиток нових. Для цього необхідно враховувати, що купероз - це розширення капілярів обличчя через втрату ними тонусу, еластичності, міцності стінок та зміни швидкості руху крові в них, викликані як правило не однією, а кількома причинами.

Вугреві висипання є нажаль дуже поширеними у підлітковому віці. Вони мають своє зрозуміле підгрунтя. Це – нестабільний гормональний фон. Крім того є багато інших факторів, що можуть стати додатковими причинами проблем. Це відсутність правильного догляду, недостатнє очищення і дуже часто  - невдалі спроби самолікування прищів, що ведуть до закупорки протоків сальних залоз, появи закритих комедонів, які запалюються.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net