Каталог послуг

У вас акне і ви здається спробували все можливе – різні засоби для вмивання, тоніки та присипки вдома, болючі чистки та безкінечні масажі рідким азотом в салонах, курси антибіотиків у дерматолога.... Не впадайте у відчай. Сучасна косметологія пропонує новітнє вирішення проблеми акне – лазерну корекцію – безпечну і спрямовану точно в ціль!

Лазерне лікування акне – це сучасний абсолютно безпечний метод впливу сфокусованого лазерного променя на причину цієї поширеної проблеми. Так як,  лазер – це світло з певною довжиною хвилі і відповідно точною спрямованою дією на обрану мішень, лазерне лікування акне – це абсолютно прогнозований і патогенетичний (впливає на саму причину захворювання) спосіб боротьби з акне.

У клініці Моне для лазерної терапії акне використовується лазерна система Cutera XEO, США. А саме новітня процедура – лазерогенезис, під час якої хвиля неодимового лазера досягає рівня дерми, де власне розміщене джерело і корінь проблеми – запалена сальна залоза чи закритий комедон – і здійснює там високий бактерицидний вплив на патогенну флору.

Завдяки цій та іншим функціям неодимового лазера така терапія показана при:

  • свіжих висипаннях,
  • застійних плямах та вузлах,
  • рубцях постакне,
  • широких порах,
  • високій жирності шкіри.

Звичайно ж перед тим як призначити вам курс лазерного лікування акне, що як правило включає 4-6 процедур лазерогенезису з інтервалом 2-3 тижні, лікар клініки проводить консультацію для виявлення та можливої корекції імовірних причин виникнення проблеми. При потребі призначаються консультації гінеколога, ендокринолога, гастроентеролога. Адже ми добре розуміємо, що основною причиною формування акне є не стан шкіри, а стан організму в цілому.

Лазерне лікування може і повинне поєднуватися з терапевтичними косметологічними процедурами (н-д доглядом для жирної та проблемної шкіри), ультразвуковою терапією, мікродермабразією. Вкрай важливим є правильний домашній догляд, про який розповість і порекомендує косметолог клініки.

Практично всі салони краси беруться за проблему акне, але одиниці роблять це правильно – з використанням новітніх косметологічних технологій.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net