Каталог послуг

Купероз – дуже поширена проблема в сучасному світі. І нажаль до нас все частіше звертаються з цією проблемою молоді і навіть юні клієнти.

У нашій клініці ми підходимо комплексно до цієї проблеми, адже розуміємо, що важливо не тільки забрати уже існуючі розширені капіляри обличчя, але й попередити чи хоча б сповільнити розвиток нових. Для цього необхідно враховувати, що купероз - це розширення капілярів обличчя через втрату ними тонусу, еластичності, міцності стінок та зміни швидкості руху крові в них, викликані як правило не однією, а кількома причинами.

Тому перед початком терапії лікарі клініки Моне проводять детальну консультацію, метою якої є:

  • вияснити можливі причини та провокуючі фактори куперозу
  • призначити при потребі консультації ендокринолога, гастроентеролога, алерголога, гінеколога та ін.
  • обрати оптимальний спосіб видалення телеангіектазій (лазерне видалення судин чи лазерогенезис чи лаймлайт) залежно від калібру та глибини залягання розширених капілярів
  • призначити курс профілактичних укріплюючих судини процедур для попередження прогресування захворювання (н-д догляд С+С від Natura Bisse з ультрасонофорезом)
  • відкорегувати домашній догляд з використанням ефективної швейцарської косметики з антикуперозною дією та правильних захисних засобів на різну погоду
  • розповісти та навчити клієнта, що потрібно, а що вкрай небезпечно робити людям з проблемою куперозу.

 

Основне завдання консультації  на нашу думку є “підписання меморандуму" між лікарем та клієнтом про прикладення обома сторонами максимальних зусиль для корекції куперозу та профілактики прогресування цього захворювання в майбутньому.

Сам процес лазерного видалення судинних павутинок є нескладним. Головне обрати правильну методу, що не є проблемою для досвідчених лікарів клініки та працювати якісною лазерною апаратурою. В розпорядженні спеціалістів саме такі засоби – лазерна неодимова система останнього покоління Cutera Cool glide та фотосистема Limelight виробництва США.

Хочеться відзначити, що жодна з процедур, які застосовуються лікарями клініки Моне для корекції куперозу – а саме Лазерне видалення судин, Лазерогенезис чи Квантове омолодження Лаймлайт– працюють дуже м’яко, не пошкоджуючи епідерміс, і в той же час максимально ефективно.

Кілька прикладів роботи нашої клініки з телеангіектазіями обличчя:

Поєднання професійних ефективних лазерних процедур з правильним планом профілактики – причина успішного лікування проблеми куперозу в клініці Моне.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net