Каталог послуг

Чи зустрічалися Ви з такою ситуацією, коли натхненно займаєтеся у спортзалі і м'язи вже наче в тонусі - проте ненависний животик далі провисає чи небажані вушка все ще залишаються? І в улюбленому облягаючому платті це особливо помітно.

Чи, для прикладу, ви чемно витримали уже 2 рівня Дюкана або щотижня маєте розвантажувальні дні і кілограми тануть - проте тонус та еластичність шкіри теж втрачається і тіло виглядає як спущена кулька?

Не засмучуйтеся! Є сучасні методики, які здатні вам допомогти!

Ми розробили комплекс під назвою Lift&Slim, тобто “підтягни і схудни». Він включає курс процедури безоперативного ліфтингу та ліполізу Ionto lift RF та курс вакуумно-роликового масажу французьким апаратом Starvac.

Ionto lift RF – сучасний апарат німецького виробництва, суть дії якого базується на впливі високочастотного електричного струму на колагенові волокна та жирові клітини. Процедура безоперативного ліфтингу та ліполізу викликає ущільнення волокон еластину та колагену та розщеплення жирових клітин і відповідно сприяє видимому покращенню рельєфу шкіри та корекції об’ємів тіла.

Вакуумно-роликовий масаж Starvac у комбінації з ліполізом потрібний для виведення зруйнованих жирових молекул та застійної тканинної рідини. А також він особливо актуальний у боротьбі з целюлітом – таким ненависним ворогом багатьох жінок, навіть тендітних та струнких.

Отже, поєднанням цих процедур ми відновлюємо пружність колагену та еластину вашої шкіри, руйнуємо жирові клітини, в тому числі у целюлітних конгломератах та виводимо усі токсини!

Також лікар клініки призначає різні види обгортань або локальну ультразвукову терапію з активними концентратами по ходу курсу для посилення ефекту та глибокого живлення та зволоження тканин.

Естетист по тілу розповідає про правильний питний режим, основи здорового харчування, потребу у помірних фізичних навантаженнях, рекомендує засоби для домашнього догляду за тілом.

Трошки старань з вашої сторони, активна робота апаратів та косметичних засобів з нашої – і результат не заставить себе чекати – Ви ідеальні у своєму улюбленому платті і стильному бікіні!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net