Каталог послуг

У повсякденній практиці косметологи дуже часто зустрічаються зі скаргами клієнтів на роширені пори. Ця проблема є характерною для усіх вікових груп пацієнтів і найчастіше зустрічається у людей з комбінованим та жирним типом шкіри. Широкі пори створюють враження недоглянутої шкіри, надають обличчю сіруватого відтінку. Зони, для яких особливо характерна ця проблема – Т-зона (міжбрів’я), ніс, підборіддя.

Рівень інтенсивності роботи сальних залоз і, як наслідок, форма і ширина пор задається генетично, тобто передається від батьків дітям. Проте це не означає, що якщо у клієнта від народження широкі пори, то нічого з цим уже не зробиш. Адже на ширину пор поряд з генетичним фактором у великій мірі впливають інші чинники: догляд за шкірою в домашніх та салонних умовах, діяльність ендокринної системи, тип харчування, функціонування імунної системи, стреси.

Отже, проблему розширених пор можна і потрібно корегувати і контролювати. Цей процес має бути чітким і систематизованим. Косметолог після консультації повинен визначити імовірні причини виникнення проблеми, пояснити як на них можна вплинути і спланувати методичний підхід до косметологічної її корекції. План дій включає: професійний салонний догляд, правильний домашній догляд, контроль  харчування та питного режиму, консультації лікарів ендокринологів, гінекологів, гастроентерологів.

У клініці Моне лікар під час консультації підбирає оптимальний комплекс процедур для досягнення результату у конкретній індивідуальній ситуації. Ми боремося з проблемою розширених пор найсучаснішими методиками апаратної та терапевтичної косметології. Звичайно ж найновітнішим способом є лазерна корекція. Для неї у клініці Моне використовується лазерна система CUTERA з процедурою лазерогенезис. У цій процедурі завдяки впливу променя неодимового лазера відбувається інтенсивне прогрівання колагенових волокон, їх скручування і вкорочення, завдяки чому пори наче закриваються з середини. Необхідна кількість процедур визначається лікарем. Спеціально для підлітків, яким ще не потрібні омолоджуючі впливи цієї унікальної процедури, у нашій клініці розроблена процедура лазерогенезису “пів лиця”, тобто імпульси подаються лише на проблемні зони з розширеними порами, що економить кошти і час клієнта. Лазерогенезис регулює діяльність сальних залоз, зменшуючи надмірну жирність шкіри, що власне часто спостерігається у людей з широкими порами.

Ідеально “співпрацює” лазерогенезис з процедурою мікродермабразії. Ця процедура знімає зроговілий поверхневий шар епідермісу, вирівнює текстуру шкіри і звужує пори.

Важливою у комплексі боротьби з проблемою пор є ультразвуковий пілінг, який в нашій клініці проводиться новим апаратом німецької фірми Ionto Aquasonic. Процедура чудово очищує шкіру, знімає надмір жиру та забруднення, очищує пори і готує їх до звужуючих процедур.

Косметологічні терапевтичні процедури – такі як косметологічна мікрошліфовка чи догляд за жирною шкірою є незамінними помічниками у боротьбі з розширеними порами.

Отже, що потрібно від Вас :

  1. Записатися на консультацію до лікаря клініки Моне
  2. Пройти курс комфортних процедур, після кожної з яких Ви будете дуже задоволені своєю шкірою
  3. Отримати результат – звужені чисті пори, ідеальна текстура, оксамитова свіжа шкіра
  4. Іноді (хоча б 1 раз в місяць) заглядати у клініку Моне на приємну підтримуючу процедуру для продовження ефекту ідеальної шкіри
  5. Отримати рекомендації щодо правильного домашнього догляду

Ідеальна текстура шкіри – це її свіжість та оксамитовість – це ваша впененість у своїй неповторності!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net