Каталог послуг

Омолоджуюча косметологія не стоїть на місці. Кожна конференція чи стажування, особливо закордоном, дають нові підказки та ідеї. Ми намагаємося іти у ногу з часом і постійно поповнюємо арсенал наших косметогічних апаратів для омолодження, обираючи найефективніші та надійніші. Ми щиро переконані, що до того як наважуватися на пластичні операції, агресивні руйнівні методики чи ін'єкційне ведення штучних середників, варто звернути увагу на найсучасніші фізіологічні апаратні методики, спрямовані на ативізацію власних сил організму!

Ті, хто знайомий з меню послуг нашої клініки напевне помітили, що усі наші методики омолодження є саме такими - фізіологічними, природніми стимуляторами функцій власних клітин.

І сьогодні ми раді вам представити розроблений нами комплекс для роботи з обличчям та декольте – омоложення з ефектом 3D або Молодість без ножа. Він включає процедуру лазерного омолодження (лазерогенезис та/чи лаймлайт) Cutera, безоперативний ліфтинг та ліполіз Ionto lift RF, та мікрострумову терапію.

Давайте спершу розберемося – що таке старіння. Які саме зміни відбуваються з нашим обличчям? Для цього згадаємо трошки анатомію. Основні тканини обличчя це шкіра ( епідерміс та дерма), жирова тканина, м’язи та кістковий каркас. Між цими шарами розміщена велика кількість кровоносних та лімфатичних судин, що забезпечують донесення поживних речовин та виведення продуктів розпаду. Отже, зміни у 1) шкірі розпочинаються приблизно у 30-35 років: надлишкова кератинізація, зниження виробництва колагену, зменшення його пружності, сповільнення роботи сальних залоз. Зміни у 2) підшкірній жировій клітковині: сповільнення кровообігу, застійні явища. 3) Зміни у м’язевому шарі – втрата тонусу та провисання чи навпаки патологічна спастика.

Внаслідок усіх цих процесів виникають зморшки, шкіра стає дряблою, розмивається овал обличчя, формуються складки, колір обличчя тускніє і з’являються різного кольору плями на шкірі від рожево-червоного до коричневого.

Отже, формуючи омолоджуючий комплекс “Ефект 3 D” або “Молодість без ножа”, ми намагалися підібрати найсучасніші апаратні методики для впливу на усі названі шари тканин. Процедури лазерного омолодження – це робота з текстурою шкіри, дисколоражем, сальними залозами, порами та кольором обличчя. Безоперативний ліфтинг та ліполіз Ionto lift RF це робота з дермою - друге підборіддя, виражена носогубна складка, овал обличчя, повіки. Мікрострумова терапія – спрямована на м’язеву тканину та лімфатичну систему.

Основні ефекти комплексу:

  • Стимулює неоколагеногенез
  • Регулює діяльність сальних залоз
  • “Фотошопить” текстуру шкіри
  • Забезпечує ліфтинг тканин та, якщо необхідно, ліполіз (схуднення)
  • Тонізує м’язи обличчя
  • Ліквідує застійні явища для профілактики куперозу

Рекомендовано поєднувати названі вище апаратні методики з процедурами косметологічних терапевтичних доглядів для зволоження, живлення тканин. Адже клітини, збагачені поживними речовинами, необхідними для їх діяльності, значно активніше реагують на фізіологічну стимуляцію. Як у відомому всім методі “кнута та пряника”.

Ефект від омолоджуючого комплексу “Ефект 3 D” або “Молодість без ножа” триває кілька років при правильному домашньому догляді. Рекомендовані підтримуючи процедури для збільшення тривалості результату.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net