Каталог послуг

Судинні зірочки чи зірчасті ангіоми – це стійке розширення дрібних судин шкіри у формі зірочок чи павучків. Вони можуть з’являтися у мужчин чи жінок чи навіть дітей на будь яких ділянках тіла і становлять виражену косметологічну проблему.

Розширені зірчасті капіляри можуть бути:

  • проявом розацеа,
  • наслідком надмірного перебування на сонці
  • наслідком тривалого використання кортикостероїдних мазей,
  • сигналом про необхідність аналізу функції печінки.

Також зірчасті ангіоми як і іншої форми розширені капіляри виникають часто під час вагітності і при курінні.

На сучасному етапі розвитку косметології не існує кращого – ефективнішого та безпечнішого - способу видалення зірчастих ангіом ніж лазер. Жодний косметологічний засіб – крем чи маска не можуть видалити розширений капіляр! А такі методи як електрокоагуляція та кріо терапія шкірних телеангіектазій – це вкрай застарілі з великою кількістю ускладнень варіанти.

У клініці Моне лазерне видалення зірчастих ангіом проводиться неодимовим лазером останнього покоління Cutera Xeo.

Не пошкоджуючи шкіру лазерний промінь проникає до капіляра, нагріває його стінку та викликає склеювання внутрішнього шару судинної стінки. Відповідно рух крові по такому капіляру припиняється, а сама судина з часом розсмоктується.

Для повного видалення судинної зірочки необхідно зазвичай 1-2 процедури. Це практично безболісні швидкі процедури. Як правило після них не спостерігається жодних змін на шкірі – крім зникнення проблеми – судинної зірочки! Іноді при значній випуклості центра зірочки після процедури може виникнути невелика кірочка, що при правильному догляді відпадає самостійно через 1-2 тижні незалишаючи жодного знаку на шкірі.

Не варто зволікати і виношувати свою “червону зірочку»- просто зверніться до спеціаліста клініки Моне та видаліть її професійною новітньою лазерною процедурою.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net