Каталог послуг

Вугреві висипання є нажаль дуже поширеними у підлітковому віці. Вони мають своє зрозуміле підгрунтя. Це – нестабільний гормональний фон. Крім того є багато інших факторів, що можуть стати додатковими причинами проблем. Це відсутність правильного догляду, недостатнє очищення і дуже часто  - невдалі спроби самолікування прищів, що ведуть до закупорки протоків сальних залоз, появи закритих комедонів, які запалюються.

Підлітки дуже болісно реагують на будь-які прояви власної недосконалості і спрямовують всю енергію на постійне видавлювання прищів.

Кожен такий  не правильно видавлений елемент висипки залишає за собою темно-сині вузли. Далі підлітки починають виконувати ще гірші маніпуляції – проколювання, припікання, нанесення великої кількості непотрібних, а іноді і шкідливих розрекламованих засобів. Нарешті на шкіру обличчя здійснює атаку патологічна мікрофлора і це вже приводить до серйозних проблем. І навіть, якщо акне потім вилікують, то постакне – тобто рубці та коричневі плями – залишаться на все життя.

У клініці Моне ми практикуємо обережну роботу з підлітками.

Якщо мова йде про початкові прояви висипань  - то, як правило, проводиться косметологічний догляд за проблемною шкірою. Він дає можливість спілінгувати зроговілий епідерміс, очистити пори, нормалізувати діяльність сальних залоз, звузити ( закрити ) пори. Під час процедури косметолог розповідає підлітку про правильний домашній догляд ( можна при потребі придбати всі засоби домашнього догляду швейцарського виробництва у нас в клініці).

Крім того обов’язково пояснює необхідність повноцінного сну і відпочинку, високої рухової активності, правильного харчування, шкоду надлишку тонального крему, надмірної засмаги в солярії та інше.

Ми пропонуємо Вам привести ваших підлітків до нас для того, щоб покращити стан їхньої шкіри, очистити її, попередити патологічний перебіг вугревої хвороби, отримати інформацію, яка допоможе їм зберігати свою шкіру здоровою. І тоді вони не стануть тими дорослими жінками чи чоловіками, які звертаються до нас, щоб відкорегувати старі постакне – результати неправильного догляду у підлітковому віці.

Якщо мова йде про виражені акне, то у клініці Моне призначається комплекс процедур для корекції акне з паралельною роботою лікаря-дерматолога при потребі. У комплекс входять різні терапевтичні та апаратні методики, у тому числі безпечні для підліткової шкіри та дуже ефективні лазерні процедури.

Отже, що має насторожити вас і заставити записати свого підлітка на консультацію до косметолога клініки Моне:

  • надлишкова жирність і блиск
  • чорні крапки на обличчі
  • постійні висипання
  • сухість і шелушіння
  • надмірна чутливість шкіри і почервоніння

Зробіть подарунок своїй дитині – подаруйте високу самооцінку, впененість у своєму вигляді  – і в майбутньому вони будуть вам за це вдячні!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net