Каталог послуг

Скільки існує різних варіантів боротьби з ненависним целюлітом – структурними змінами у підшкірно-жировому шарі шкіри людини, що призводять до порушення мікроциркуляції крові і відтоку лімфи та проявляються у вигляді горбиків та ямочок на шкірі? Не полічити! Деякі з них дуже схожі на середньовічні тортури. Судячи з розмов, статей та рекламних роликів – біль, синяки, голод – найменше, що доведеться пережити для того, щоб хоча б якось вплинути на цього “ворога” жіночої половини людства.

Так, саме жіночої. Чоловіки практично у 100% випадків фізіологічно не можуть познайомитися з цією проблемою через гормональний фон, особливості структури підшкірної жирової клітковини та сполучно - тканинної фасції.

Проте, на щастя, на сучасному етапі розвитку естетичної медицини нарешті з’явилися ефективні методики боротьби з целюлітом. І відразу зазначимо – безболісні! Нещодавні наукові дослідження показали протилежну парадоксальну реакцію жирових клітин на больові відчуття – замість того, щоб віддавати молекули жиру вони навпаки замикаються і блокують свої рецептори у відповідь на несподіваний больовий стрес.

У клініці Моне ми зібрали найсучасніші та найдієвіші методики боротьби з целюлітом 1,2 та 3-тьої стадій. Результативність наступного комплексу неодноразово доведено на прикладі наших щасливих клієнток.

Отже, виходячи з патогенезу розвитку целюліту для ефективної боротьби з ним лікарі клініки Моне під час консультації запропонують вам поєднати курс наступних методик: французького вакуумно-роликового масажу Starvac, ультразвукового ліфтингу з ефектом локального динамічного мікромасажу IONTO SONO EFFECT LDM та внітрішньошкірних ін’єкцій концентрованих препаратів з антицелюлітною дією.

Основна роль вакуумно-роликового масажу – розігнати застій лімфи – основний причинний фактор виникнення целюліту. Завдяки правильному проведенню першого етапу процедури – загального прокачування всієї лімфатичної системи та унікальній запатентованій методиці впливу спеціальних роликів - процедура сприяє налагодженню відтоку та пожвавленню мікроциркуляції, стимулює зменшення ваги тіла та його об’ємів.

А новітня процедура ультразвукового ліфтингу з ефектом локального динамічного мікромасажу в буквальному розумінні вигладжує жирові клітини, проганяє молекули жиру та ліквідує целюлітні горбики завдяки унікальний запатентованій методиці впливу швидкозмінних ультразвукових частот. Крім того ця процедура забезпечує виражений ліфтинг шкіри, що сприяє корекції контурів тіла.

І нарешті максимально посилює цей чудовий тандем місцеве ін’єкційне введення спеціальних препаратів, що мають різно направлений вплив: забезпечують посилення мікроциркуляції та відтоку, активують обмін в жирових клітинах для швидкого спалювання та виведення жирів. Серед активних компонентів використовуються – кофеїн, екстракт гінко-білоба, L-карнітин, екстракт артишоку, теофілін, та інші.

Поєднання таких високоефективних методик, спрямованих безпосередньо на ділянку проблеми, не залишає целюліту жодного шансу!

Лікар клініки Моне планує індивідуальний комплекс таких курсових процедур під час консультації після огляду, ретельного збору анамнезу та обговорення усіх нюансів.
Звичайно, допомога клієнта в плані правильного водного режиму та харчування, корисних фізичних навантажень чудово прискорює настання такого бажаного результату – гладкої поверхні сідниць, стегон чи живота.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net