Каталог послуг

Анти-акне

Має інтенсивну протизапальну і себорегулюючу дію. Бруньки ясеня здійснюють тонізуючий та протимікробний вплив. Маска відновлює водний баланс шкіри і активізує її репаративні функції.

Виноградна

Маска живить шкіру та розгладжує зморшки, сприяє омолодженню та підвищенню пружності шкіри. М'якоть винограду містить велику кількість вітаміну С, мінерали і мікроелементи, що активують обмінні процеси, забезпечують тонізуючий та освіжаючий ефект. Шкіра стає еластичною та гладкою.

Анти аge

Маска володіє сильною антиоксидантною дією, попереджує передчасне старіння, нейтралізуючи дію вільних радикалів. Екстракти спірулині і ламінарії компенсують вітамінну і мінеральну недостатність шкіри, прискорюють процеси регенерації. Моделюється овал обличчя, підвищується тонус і еластичність шкіри, розгладжуються дрібні зморшки, покращується колір шкіри.

Маска з гіалуроновою кислотою і морским колагеном

Формує і зміцнює овал обличчя. Гіалуронова кислота інтенсивно зволожує шкіру і сприяє розгладженню зморшок. Завдяки вмісту морського колагену маска підвищує еластичність і пружність шкіри, попереджує передчасне старіння. Покращує мікрорельєф шкіри.

Маска для пружності

Маска уповільнює процес старіння, активізує мікроциркуляцію в тканинах. Гінко білоба захищає клітинні мембрани від руйнування вільними радикалами, відновлює і посилює синтез колагену, що відповідає за щільність шкіри, блокує фермент еластазу, що руйнує еластинові волокна. Завдяки цьому маска допомагає повернути еластичність та пружність шкірі.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net