Каталог послуг

Свіжість, сяяння, шовковистість, наповненість – все це слова, які відображають один фактор – кількість води у вашій шкірі. Лише наводнена шкіра – здорова, молода та красива! І це стосується будь якого віку. У нашій шкірі утримує вологу молекула гіалуронової кислоти. Один грам гіалуронової кислоти може утримати до 6 літрів води. Крім того вона забезпечує доставку кисню і корисних речовин з крові у клітини і допомагає виводити шкідливі речовини з тканин, тобто сприяє покращенню метаболізму на клітинному рівні. Виробництво гіалуронової кислоти починає знижуватися уже в 25 річному віці. Тому науковці лабораторії Forlle’d сконцентрували свою увагу саме на цій молекулі і зробили її дійсно чудодійною. За унікальність їх розробка отримала Нобелівську премію!

Отже, у чому секрет засобів Forlle'd?

Максимально активна молекула ГІАЛУРОНОВОЇ КИСЛОТИ - до 4000 разів менша і відповідно біо доступніша, ніж у звичайних засобах. ЇЇ розмір менший ніж міжклітинний простір епідермісу, що дозволяє проникати у саму дерму – там, де вона власне потрібна.

Завдяки цій формулі, засоби Forlle’d є реальною альтернативою ін’єкційним методикам зволоження та біоліфтингу. Вони мають здатність відновлювати природній рівень зволоження шкіри і її функціонування на клітинному рівні.

Доведений ефект високих технологій Forlle’d:

 • До 96% зволоження шкіри
 • До 40% зменшення зморщок
 • До 55% еластичність шкіри та ліфтинг
 • До 35% зменшення еритеми

Брендове 2х етапне очищення шкіри

Брендове 2х етапне очищення шкіри – особлива розробка японських вчених.

Перший етап розчиняє жиророзчинні забруднення: макіяж, пил, відмерлі клітини, надлишок шкірного сала. Засіб з вмістом сквалану глибоко проникає в пори та очищує їх зсередини, що забезпечує профілактику формування комедонів. Другий етап, що містить міристинову кислоту, фінально очищує шкіру від розчинених забруднень та готує шкіру до нанесення наступних компонентів.

Усі засоби для очищення містять запатентовану гіалуронову кислоту, гідролізований протеїн мембрани яєчної шкарлупи, амінокислоти, комплекс іонізованих мінералів. Тобто вони уже працюють на глибоке зволоження, захист від втрати вологи, відновлення структури шкіри та її мінерального балансу.

Важливо, що обидва етапи не порушують ph шкіри, на відміну від багатьох засобів для вмивання.

Брендове 2х етапне очищення Forlle’d включене в усі догляди.

Догляд за чутливою шкірою SensiSkin

Після ретельного 2х етапного вмивання в роботу вступає професійна лінія догляду за чутливою шкірою SensiSkin. Кожен засіб цієї серії Forlle’d містить воду термальних джерел Ізумо Ямура, яка допомагає пом’якшити шкіру, зняти подразнення, заспокоїти нервові закінчення.

Тому догляд ідеально підійде для ніжної, подразненої чутливої алергізованої шкіри, при наявності ознак куперозу та розацеа. Також з успіхом може бути використаний у період відновлення після лазерних та ін’єкційних процедур, під час та після тривалого шкідливого впливу несприятливих факторів навколишнього середовища ( вітру, морозу, сонця).

Ефекти курсу доглядів за чутливою шкірою SensiSkin:

 • Протизапальна дія за рахунок підвищення активності протизапальних цитокінів
 • Зменшення збудження нервових закінчень та заспокійлива дія
 • Контроль кількості та складу шкірного сала
 • Регенераторна та протиалергічна дія
 • Глибоке зволоження
 • Профілактика зморшок та імуномодуляція
 • Антиоксидантний вплив
 • Відновлення бар’єрних функцій шкіри

Lift & Botox effect

Двохетапне фірмове вмивання на старті догляду забезпечує максимальне очищення, м’якість та порцеляновість текстури.

У ході процедури використовується високотехнологічна сироватка компанії Forlle’d – сироватка Hyalogy ß. Це безін’єкційний аналог ботоксу. Діючим компонентом сироватки є ацетилгексапептид – 8 ( аргірелін), що сповільнює провідність нервових імпульсів та м’яко розслаблює мімічні м’язи. Завдяки наявності в складі препарату пальмитоїлу пентапептиду – 4, низькомолекулярної гіалуронової кислоти, іонізованої платини та золота, в рази збільшується проникність шкіри, що забезпечує глибоку дію препарату. Сироватка потужно стимулює фібробласти, синтез колагенових та еластичних волокон, покращує матрикс дерми.

У результаті цих ефектів її інгредієнтів догляд забезпечує виражений омолоджуючий розгладжуючий зморшки та ліфтинг ефект.

Процедура ідеально підійде для осіб будь якого віку, які не бажають проводити ін’єкції ботулотоксину та інших препаратів для омолодження, проте хочуть досягти їх ефекту. Також ідеально підійдуть для пролонгування дії ін’єкцій.

Зволожучий догляд Soothing touch

Догляд професійними засобами Forlle’d, що включає запатентоване двох етапне вмивання для ідеального очищення шкіри та підготовки до нанесення наступних активних середників.

Родзинкою догляду можна вважати супер-маску Hyalogy Soothing Pack – заспокійлива маска з ліфтинг ефектом. Цей продукт у своєму складі містить екстракти абсолютних чемпіонів за вмістом корисних компонентів – бурих та синьозелених водоростей із мідним комплексом хлорофілу.

Бурі та синьо-зелені водорості в 6 разів більше збагачені білком та мінералами, ніж материнське молоко. Саме це допомагає їм активізувати синтез колагену та оновлення клітин шкіри. Також синьо-зелені водорості мають особливу молекулу, що надає їм кольору – фікоцианін. Вона працює як антиоксидант та запобігає запаленню.

Мідний комплекс хлорофілу – компонент рекомендований для найчутливішої шкіри, також заспокоює жирну шкіру та блокує розмноження бактерійної флори.

Екстракт дикого ямсу у складі продукту допомагає зменшити виробіток шкірного сала, добре знімає запалення під час акне, запобігає утворенню комедонів та активно корегує прояви фото та хроностаріння ( пігментацію, зморшки)

Пуллулан у складі маски – це рослинний полісахарид. Компонент має здатність зв’язувати вологу та захищати шкіру від передчасного старіння. Він підвищує пружність шкіри та стимулює вироблення колагену.

В результаті догляду ви отримаєте:

 • Миттєве зволоження та зняття подразнень
 • Профілактику почервонінь та куперозу
 • Зняття існуючих набряків та профілактику їх появи
 • Детоксикацію та покращення тканинного дихання
 • Покращення мікроциркуляції шкіри та активацію метаболізму
 • Супер бонус – яскравий ліфтинговий ефект, формування чіткого контуру обличчя

Голлівудський догляд з відбіленням Platinum

Шкіру зустрічає високотехнологічне 2х етапне вмивання Forlle’d. А продовжують магію засоби лінії Hyalogy Platinum. У їх складі низькомолекулярна платина та гіалуронова кислота. Ця активна формула допомагає у короткі терміни вирівняти тон шкіри ( сприяє виведенню меланіну з глибоких шарів шкіри), скоротити кількість зморшок, покращити пружність шкіри, підтягнути овал обличчя.

Догляд призначений для людей з вираженими ознаками фотостаріння: гіперпігментацією по типу лентигіозу та кератозу; куперозом; дрібними зморшками; сухою та чутливою шкірою; висипаннями; сонячним еластозом.

Ефекти курсу голлівудських доглядів:

 • Вирівнює тон обличчя
 • Освітлює пігментацію
 • Покращує тургор та еластичність шкіри
 • Забезпечує ліфтинг
 • Сприяє розгладженню зморшок
 • Знімає запалення

І найважливіший ефект догляду, завдяки вмісту іонізованої платини - це максимальний антиоксидантний захист і активне сповільнення вікових змін.

Платина - найпотужніший антиоксидант, який здатний нейтралізувати до 900 молекул усіх відомих форм вільних радикалів, не втрачаючи активність після зустрічі з ними (саме радикали є основною причиною старіння!!!). Платина ефективно знешкоджує їх протягом тривалого часу перебування у нашому епідермісі! При цьому іонізована платина Forlle’d максимально біологічно сумісна з клітинами шкіри людини та абсолютно безпечна.

Частота коливань електронів платини співпадає з частотою коливань електронів фібробластів, що завдяки ефекту резонансу сприяє активації їх роботи - покращення синтезу колагену, еластину, глікозаміногліканів – усіх елементів матриксу дерми.

Засоби, що використовуються під час догляду на клітинному рівні налагоджують очисні та захисні механізми нашої шкіри, що допомагає їй надалі ефективніше протистояти несприятливим впливам навколишнього середовища.

Омолоджуючий догляд PhytoEstrogen

Надлишок бруду та пилу, шкірного сала та засобів макіяжу з поверхні шкіри та з глибини її пор ретельно очищуємо 2х етапним вмиванням Forlle’d.

Далі працюємо на шкірі засобами зі збагаченим унікальним комплексом низькомолекулярних інгредієнтів, біоміметичних пептидів та фітоестрогенів, що спрямовані на подолання вікових змін та уповільнення процесів старіння. Вони нормалізують гормональний баланс шкіри запобігають хронологічному старінню на клітинному рівні.

Догляд ідеально задовільняє потреби зрілої шкіри, допомагає підтримці оптимального гідробалансу, запобігає утворенню зморшок.

Ефекти курсу доглядів:

 • Інтенсивне зволоження шкіри, відновлення оптимального водного балансу
 • Стимуляція вироблення колагену та еластину
 • Покращення пружності та тонусу шкіри
 • Зменшення глибини зморшок
 • Активація процесів регенерації та мікроциркуляції
 • Зміцнення судин, покращення кольору обличчя
 • Забезпечення антиоксидантного захисту та сповільнення процесів старіння

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net