Каталог послуг

Шановні мужчини!

Ми поважаємо ваш логічний тип мислення та щільний графік. Тому ми пропонуємо спеціально для Вас кілька швидких та надійних вирішень проблем, які можуть Вас турбувати. Ми чудово розуміємо, що ви не можете відвідувати нас щодня чи через день. Усі запропоновані комплекси вимагають вашої присутності у клініці не частіше ніж один раз у 10 днів, а деякі - раз у 2 місяці.

Якщо Ви маєте одну з наведених нижче косметологічних проблем – зверніться у нашу клініку і ми допоможемо їх вирішити!

Хочемо зазначити що серед клієнтів клініки мужчини становлять ¼!

Ми обіцяємо, що завдяки професійності нашого персоналу та відповідності клініки усім вимогам преміум класу – Ви у нас почуватиметеся абсолютно комфортно!

Якщо на крилах носа чи на щоках ви бачите червоні нитки капілярів, то вам необхідна процедура лазерного видалення судин неодимовим лазером Cutera.

Якщо ваші щоки завжди наче після прогулянки на морозяному вітрі – вкриті дрібною сіткою червоних капілярів, настільки дрібних, що наче зливаються у суцільну червону пляму – то швидше за все крім процедури лазерного видалення судин для найбільших з них, описаного у пункті “Розширені капіляри на носі та щоках чи судинні зірочки” Вам необхідно пройти курс процедур лазерогенезису на апараті Cutera, провідного виробника лазерів у світі.

Ви помітили, що шкіра на вашому обличчі трохи осунулася після втрати ваги чи тяжкого стресового року? Але ви не готові лягати під ніж хірурга чи робити болісні і не надто у цьому випадку ефективні ін’єкції? Тоді Вам варто поцікавитися апаратними процедурами безоперативного ліфтингу та ліполізу, а також мікрострумовою терапією на німецьких сучасних апаратах Ionto lift rf та Ionto lift.

Акне та постакне це на превеликий жаль проблема не лише жіноча, але й чоловіча. Акне – стосується більше юнаків, постакне і дорослих мужчин також.

Насправді не лише жінки боряться з проблемою небажаного волосся. Дуже часто на лазерну епіляцію приходять і мужчини. І це абсолютно нормально – адже постійне подразнення від гоління в аксилярних ділянках (під пахвами), врослі волосини та подразнення на щоках, не естетичне волосся на спині чи плечах або грудній клітці – все це зрозумілі причини задуматися над можливістю позбавитися там волосся назавжди.

Погодьтеся що прислів'я "Рубці прикрашають мужчин" працює не завжди. Адже якщо рубець червоний, на дуже видному місці, піднімається над рівнем шкіри, а іноді ще й болить чи зудить ( що характерно для келоїдів ), то він точно нікому не приносить задоволення.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net