Каталог послуг

Акне та постакне це на превеликий жаль проблема не лише жіноча, але й чоловіча. Акне – стосується більше юнаків, постакне і дорослих мужчин також.

Якщо дівчата більш уважні до своєї зовнішності, стараються правильно доглядати за своєю шкірою вдома, то чоловіки далеко не завжди знають про потребу у спеціальних засобах для вмивання обличчя, чи тоніках, чи тим більше не біжать при появі прищів на чистку. Не кажучи вже про активніший спосіб життя – футбол, тренажерні зали і т д. Тому нажаль часто ми зустрічаємося з запущеними варіантами акне у хлопців та серйозними постакне (ями та плями) у мужчин.

Важливі пункти до уваги юнаків, яких турбує проблема акне:

  1. Чим раніше звернутися у клініку, тим легше взяти проблему під контроль.
  2. Ми не будемо вимагати часто відвідувати безліч процедур – достатньо, як правило, чистки 1 раз в місяць ( а з часом і рідше), кількох лазерних процедур 1 раз в 3 тижні і правильного домашнього догляду (про який розповість і запропонує косметолог клініки).
  3. Косметологічний догляд з чисткою – механічною чи ультразвуковою – у наший клініці виконується професійно, згідно усіх новітніх підходів і залишає обличчя спокійним в постпроцедурний період, тобто ви не лякатиметеся себе у дзеркалі наступні дні після процедури як після чисток старого зразку.
  4. Ми використовуємо новітнє лазерне лікування акне (лазерогенезис) – процедура без відновного періоду, практично безболісна, найчастіше 1 раз в 2-3 тижні. Як правило проводиться 4-5 процедур. Також сприяє звуженню пор.

Важливі пункти до уваги юнаків та мужчин, яких турбує проблема постакне:

  1. Чим свіжіші постакне, тим легше з ними боротися.
  2. Лазерні процедури є обов’язковими у курсі корекції постакне. Не мають відновного періоду, комфортні, не частіше 1 раз в 3 тижні. Поряд з впливом на постакне мають інші позитивні ефекти– звуження пор, корекція куперозу, поверхневих зморшок.
  3. Механічна шліфовка як ефективна процедура у боротьбі з постакне – в середньому 1 раз в 7-10 днів, безболісна, з легким відновним періодом.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net