Каталог послуг

Якщо ваші щоки завжди наче після прогулянки на морозяному вітрі – вкриті дрібною сіткою червоних капілярів, настільки дрібних, що наче зливаються у суцільну червону пляму – то швидше за все крім процедури лазерного видалення судин для найбільших з них, описаного у пункті “Розширені капіляри на носі та щоках чи судинні зірочки” Вам необхідно пройти курс процедур лазерогенезису на апараті Cutera, провідного виробника лазерів у світі.

Це досить комфортна процедура без відновного періоду, що проводиться один раз в 3 тижні курсом 6-8 процедур. Ця процедура крім впливу на судини здійснить позитивний вплив на шкіру, звузить пори, відкорегує дрібні зморшки. Або ж лікар призначить вам поєднання лазерогенезису з іншою лазерною процедурою у нашій клініці – лаймлайт, на тій же лазерній платформі, що працює з розширеними поверхневими капілярами, а також плямами будь- якого кольору на шкірі.

Курс названих лазерних процедур зможе істотно зменшити інтенсивність проявів куперозу.

Проте пам’ятайте що сітка капілярів на щоках свідчить як правило про наявність певних внутрішніх проблем, корекція яких значно підвищує ефективність роботи з судинами. Про це розповість лікар клініки під час консультації та порекомендує консультації суміжних спеціалістів.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net