Каталог послуг

Ви помітили, що шкіра на вашому обличчі трохи осунулася після втрати ваги чи тяжкого стресового року? Але ви не готові лягати під ніж хірурга чи робити болісні і не надто у цьому випадку ефективні ін’єкції? Тоді Вам варто поцікавитися апаратними процедурами безоперативного ліфтингу та ліполізу, а також мікрострумовою терапією на німецьких сучасних апаратах Ionto lift rf та Ionto lift.

Що насправді сталося з вашою шкірою? Через вплив гормонів стресу, ненормований графік, втому, неповноцінне харчування волокна колагену та еластину, які є каркасом нашої шкіри і забезпечують її тонус, пружність та еластичність дещо втратили свої властивості. Крім того м’язевий шар обличчя – розслабився та провис.

Тому, завдання обраних для вас процедур – відновити стан шкіри та м’язів Вашого обличчя.

Перша процедура - безоперативного ліфтингу та ліполізу Ionto lift rf – займатиметься вашою шкірою та підшкірним жиром. За 6-7 сеансів цієї абсолютно безболісної та безпечної процедури ми повернемо стан ваших колагенових і еластичних волокон на попереднє тонізоване та пружнє місце. Інтервал між процедурами 7-10 днів.

Друга процедура – мікрострумова терапія Ionto lift –працюватиме з м’язами. За курс з 10 процедур м’язева система Вашого обличчя отримає необхідний тонус та форму, точно так як ваші біцепси відновлюють тонус після занять у тренажерному залі. Ці процедури можна відвідувати через день.

Після обох названих процедур немає жодного відновного періоду – можна відразу з клініки на роботу. Чи довго триматиметься результат – залежатиме від подальшого способу життя. Як правило необхідність у повторному курсі виникає через кілька років.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net