Каталог послуг

Якщо на крилах носа чи на щоках ви бачите червоні нитки капілярів, то вам необхідна процедура лазерного видалення судин неодимовим лазером Cutera.

  1. Чому саме неодимовий лазер? – Саме неодим з довжиною хвилі 1064 нм сприймається гемоглобіном судин і діє прямо у ціль не пошкоджуючи шкіру!
  2. Чому саме Cutera? – ведучий виробник лазерів у світі, вирізняється високою безпечністю, надійністю та ефективністю.
  3. Чи болюча процедура? – це не релакс процедура, проте біль абсолютно терпимий – по відчуттях – наче легкі поколювання. В порівнянні з іншими видами лазерів чи способами видалення судин типу електро– больові відчуття на Cutera значно менші!
  4. Скільки треба процедур? – 2-4 залежно від кількості судин, проте за першу процедуру може зникнути до 80% капілярів. Інтервал між процедурами 2 міс.
  5. Чи є відновний період? - жодного відновного періоду – мінімальні обмеження типу уникнення сауни протягом 1 тижня та захист від сонця протягом 1 місяця
  6. Чи назавжди результат ? – Так, ті капіляри що ми коагулюємо зникнуть назавжди, проте лазер не попереджує виникнення нових судин! Тому лікар після процедури розповість про способи профілактики повторної появи судин в майбутньому!
  7. Чи є обмеження в плані пори року? – Так, у період активного сонця процедуру проводити не бажано.
  8. Чи шкодить процедура здоров’ю в цілому? – Ні, лазер впливає лише на судину, на яку спрямований.
  9. Чи є протипокази для проведення процедури? – Є відносні протипокази, що змусять відкласти процедуру, наприклад прийом певних лікарських препаратів за місяць до процедури чи свіжа активна засмага. Ця інформація викладена в анкеті, з якою можна ознайомитися тут….
  10. Чи варто відкладати процедуру, якщо проблема не надто виражена? – Чим більше виражена проблема, тобто більші судини за діаметром та кількістю – тим більше процедур необхідно і тим більш неприємні відчуття під час них.

Якщо на вашому обличчі є судинні зірочки, то вони вимагають тієї ж процедури. Як правило 1-2 сеансів. Єдина відмінність полягає у тому, що при великих зірчастих ангіомах, особливо об’ємних, після процедури можливе виникнення кірочки, що відпадає в середньому через 2 тижні. У рідких випадках можлива слабо виражена пігментна пляма певний час після процедури.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net