Каталог послуг

Лазерне омолодження та інші лазерні процедури

Наша клініка є єдиним на Західній Україні акредитованим медичним центром компанії Cutera - ведучого виробника лазерних систем у США та усьому світі.

Вперше в Тернополі та Західній Україні клініка краси Моне пропонує найсучасніші світові методики косметологічних лазерних технологій з використанням лазерної платформи останнього покоління CUTERA XEO від одного з ведучих виробників лазерних систем світу – компанії CUTERA (США).

Апарат дозволяє використовувати оптимальні комбінації параметрів лазерного випромінювання для досягнення максимального ефекту, що разом з високим контролем точності параметрів, помітно вирізняє його з поміж інших лазерних систем зі схожими характеристиками.

 

Ніжний теплий промінь творить дива з вашою шкірою: запускається процес її відновлення та моделювання. Шкіра стає свіжою та оксамитовою, пружною та еластичною, розгладжуються зморшки, зникає пігментація, звужуються пори. Спостерігається виражений ліфтинговий ефект. (Тривалість процедури – 40 хв). 

 

Неодимовий лазер є найточнішим інструментом для усунення глибоких і поверхневих судинних патологій на поверхні тіла і обличчя. Ефективна система охолодження  робить процедуру абсолютно комфортною. Вже після першого сеансу результативність складає  82%!

Лазерна епіляція є досить поширеною процедурою у сучасному світі краси. Проте якість та ефективність обладнання, що використовується в Україні, часто не відповідає світовим стандартам.

Квантова система Limelight 3в1 базується на використанні “інтелектуального” імпульсного світла. Вона дозволяє видалити дефекти, пов’язані з судинними змінами і порушеннями пігментації, а також є ідеальною для вирішення вікових проблем.

Лазерне лікування захворювань нігтів. Супер-ефективна сучасна опція нашої улюбленої лазерної платформи Cutera!

Лазерна карбонова чистка - це глибоке очищення шкіри зі стимуляцією активної заміни епідермісу та ремоделювання дерми за допомогою лазера.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net