Каталог послуг

Лазерна карбонова чистка - це глибоке очищення шкіри зі стимуляцією активної заміни епідермісу та ремоделювання дерми за допомогою лазера.

Лазерна карбонова чистка або ж лазерний карбоновий пілінг – сучасна новітня процедура, що показана переважно для молодої шкіри (15-35 років).

Показами до процедури є:

  • Закриті та відкриті комедони
  • Розширені пори
  • Постакне у вигляді слідів, застійних плям
  • Пігментація
  • Дрібні зморшки та початкова втрата тонусу шкіри

Хід процедури

Після ретельного вмивання на шкіру наноситься карбонова гель-маска, що відразу починає активно працювати на очищення та детоксикацію пор та усього поверхневого шару шкіри.

Неодимовий лазер з унікальною частотою подачі мікроімпульсів, що характерний для сучасної лазерної платформи Cutera - викликає мікровибухи карбону і тим самим знімає з поверхні шкіри змертвілі старі клітини епідермісу разом з накопиченими токсинами.

Далі завдяки довгій хвилі неодимового лазера – відбувається прогрівання глибокого шару шкіри – дерми - з активацією мікроциркуляції, інтенсивної регенерації, стимуляції виробітку власної гіалуронової кислоти та колагенових і еластичних волокон.

Ефекти процедури лазерної карбонової чистки

  • чиста та оксамитова текстура
  • розгладження дрібних зморшок навколо очей чи губ
  • відновлення пружності шкіри

По відчуттях лазерна чистка абсолютно комфортна для клієнта. Позитивні зміни поверхні шкіри помітні відразу після процедури. Відновний період характеризується відшелушуванням епідермісу протягом кількох днів і можливим легким почервонінням, що потребує відповідного домашнього догляду у вигляді щадного вмивання та живлячого зволожуючого крему.

Залежно від того, які проблеми потрібно вирішити рекомендовано проведення 1-3 процедур. Лазерна карбонова чистка може проводитися у будь яку пору року без відриву від звичного життя.

Лазерна карбонова чистка – твоя оновлена шкіра!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net