Каталог послуг

Лазерна епіляція є досить поширеною процедурою у сучасному світі краси. Проте якість та ефективність обладнання, що використовується в Україні, часто не відповідає світовим стандартам.

У клініці Моне для проведення лазерної епіляції на різних типах волосся та шкіри використовуються два види лазерних систем: неодимовий лазер Cutera Xeo та діодний лазер Lumenis Light Sheer.

Якщо неодимовий лазер Cutera є відносно новинкою на косметологічному ринку лазерної епіляції України, і володіє унікальними особливостями у роботі з небажаним волосяним покривом, то діодний лазер Lumenis Light Sheer є "золотим стандартом" ефективного видалення волосся, об'єднуючи в собі надійність, максимальну результативність і безпеку для клієнта.

Обидві професійні високоефективні системи провідних американських виробників лазерів, сертифіковані в Україні (як і усі косметологічні апарати клініки Моне) та організацією FDA у США, відповідаючи міжнародним стандартам якості та безпеки. Америка, як країна, що формує канони апаратної косметології, приклала немало зусиль і досягла реальних висот у створенні лазерних систем.

Для отримання якісного і якнайшвидшого результату спеціалісти клініки Моне залежно від типу шкіри та структури і кольору волосини визначають, яку саме лазерну систему необхідно використати клієнту на тій чи іншій ділянці.

Переваги сучасної лазерної епіляції апаратами клініки Моне над іншими видами видалення небажаного волосся (віск, бритва, депілятор, електро епіляція):

  • гладка шкіра без небажаного волосся після проведення курсу процедур;
  • відсутність врослих волосин;
  • відсутність подразнення шкіри як після бриття;
  • інтервали між процедурами 1 міс і більше;
  • зменшення росту волосся вже після першої процедури;
  • можливість проведення процедур на будь-яких ділянках тіла.
Результат при проведенні курсу процедур - скорочення росту волосся на 90-95%. Процедуру можна проводити на засмаглій шкірі!

Детальніше...

 

Lumenis Light Sheer – це перший діодний лазер, що отримав офіційне свідоцтво як апарат для перманентної епіляції волосся, пройшовши перевірку в серйозних наукових дослідженнях і широкій клінічній практиці.

Детальніше...

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net