Каталог послуг

Історія використання кріотерапії розпочалася ще в 1899 році, коли американський дерматолог White спробував лікувати шкірні захворювання, торкаючись до них ватним тампоном, змоченим у “рідкому повітрі.” Поява апаратів для подачі рідкого азоту значно розширила сферу використання його в хірургії.

Досвід застосування методики кріодеструкції спеціалістами нашої клініки становить вже більше 30 років!

Механізм дії

По свої суті кріодеструкція є контрольованим відмороженням рідким азотом патологічних утворів на шкірі з правильним подальшим загоєнням з використанням новітніх технологій ведення біологічної регенерації.

Протипокази

  • кріоглобулінемія
  • кріофібриногенемія
  • холодова кропивниця
  • хвороба Рейно

Покази

  • Наявність келоїдних та гіпертрофічних рубців, як правило, не раніше ніж через рік після їх виникнення.

Техніка проведення

У клініці Моне кріодеструкція проводиться за допомогою апарату кріотон.

Процедура не вимагає анестезії.

Під час кріодеструкції можливі дискомфортні відчуття, проте вони мінімізуються через заморожування ділянки, що корегується. Можливе виникнення больових відчуттів через деякий час (15-30 хвилин) після проведення процедури. Це особливо характерно для людей з низьким порогом больової чутливості. При потребі у таких випадках після виконання кріодеструкції рекомендовано одноразове вживання таблетованого знеболюючого засобу.

Як правило 1-3 цикли заморожування по 30 с достатньо для однієї процедури.

На наступний день чи через день після проведення кріодеструкції виникає міхур, наповнений прозорою рідиною, на ділянці, що оброблялася.

У клініці Моне ведення рани після кріодеструкції ведеться згідно запатентованої методики проф. Бігуняка В.В. Вона полягає у проведенні ксенопластики рани на перший чи другий день після кріодеструкції. Ксенопластика – це накладання ксеноімплантатів – біологічних замінників шкіри, що забезпечують рівномірне, швидке, безболісне загоєння рани з попередженням повторного рубцювання (www.ibt.in.ua).

Ускладнення:

  • гіпо-гіперпігментації (як правило тимчасові);
  • інфікування ран (при недотриманні рекомендацій щодо домашнього догляду) – корегується у клініці.

Результат


До (келоїдний
післяопіковий рубець)
 

Після 1 процедури
(зменшення висоти рубця
на 70%)

Після 2 процедур
(повне згладження
висоти рубця)

Результативність кріодеструкції досить висока. В залежності від індивідуальних властивостей шкіри, типу рубців, схильності до рубцювання після проведення однієї процедури спостерігається зменшення товщини рубця на 30-50-75-100%.

Тобто, для досягнення кінцевого результату – згладження рубцевої ділянки за висотою до навколишніх тканин, потрібно як правило від 1 до 5 процедур. Інтервал між процедурами вирішується індивідуально і становить зазвичай 3-6 місяців.

Крім впливу на товщину рубців, кріодеструкція результується також у зменшенні пігментації рубців, стоншенні і відновленні текстури шкіри над ними.

В період після проведення кріодеструкції чи між її етапами відразу після загоєння ран рекомендовано використання компресійної терапії.

Для досягнення повного відновлення кольору та текстури шкіри в ділянці рубця клініка краси Моне пропонує комплекс косметологічних та апаратних процедур. (Профілактика і корекція рубцевих деформацій)

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net