Каталог послуг

Які проблеми вирішує процедура?

 • Мімічні і вікові зморшки, втрата тонусу, дряблість шкіри обличчя, шиї, декольте, кистей рук
 • Акне та постакне
 • Розширені пори
 • Розацеа, купероз
 • Втомлений, «офісний» колір обличчя
 • Надмірна жирність шкіри
 • Рубці після травм, операцій, розтягнення шкіри

Особливості та переваги лазерогенезису

За допомогою високоточного лазерного променя з параметрами, що підбираються індивідуально для кожного пацієнта, ми активуємо фізіологічні процеси в шкірі клієнта.

На відміну від інших методик омолодження, в тому числі лазерних аблятивних процедур (з руйнуванням верхнього шару шкіри) процедура лазерогенезису абсолютно комфортна. Завдяки унікальній розробці компанії CUTERA тисячі імпульсів швидко подаються на проблемну зону, створюючи тепло. Після процедури не спостерігається подразнення, запалення шкіри, опіків чи рубців завдяки чіткому контролю над процесом лазерогенезису та індивідуальному підходу до пацієнта. Лазерогенезис не вимагає жодного відновного періоду, навіть навпаки, може служити чудовою експрес підготовкою до важливої події.

Завдяки використанню апарату CUTERA забезпечується трьохмірний підхід до омолодження шкіри (3D омолодження), результатом чого є помітне покращення тонусу і текстури шкіри.

Які результати Ви отримаєте від курсу процедур Laser Genesis?

 • Омолодження (розгладжені гусячі лапки та носогубна складка, піднятий кутик рота, тонізована пружна шкіра)
 • Оксамитовість і однотонність поверхні шкіри
 • Зменшення проявів розацеа, куперозу
 • Зникнення прищів та плям після них
 • Зменшення і освітлення рубців, постакне та розтягнень шкіри
 • Профілактика біологічного старіння

Вже під час першої процедури лазерогенезису ми запускаємо процес відновлення та моделювання вашої шкіри, її тонусу, кольору та текстури. Далі протягом курсу процедур триває накопичення лікувального ефекту, який наростає ще пів року після завершення курсу процедур та триває кілька років.

Утворення нового колагену в шкірі обличчя під електронним мікроскопом у пацієнта

До процедури
 

Через місяць
після однієї процедури

Через 3 місяці
 

“Гусячі лапки” навколо очей

До процедури
 

Після 5 процедур
з інтервалом 4 тижні

Розацеа

До процедури
 

До процедури

Після 6 процедур
з інтервалом 2 тижні

Після 5 процедур

Гіпертрофічний рубець

До процедури
 

Після 5 процедур
з інтервалом 4-6 тижнів

Механізм дії

Під час процедури лазерогенезису від компанії CUTERA використовується хвиля неодимового лазера довжиною 1064 нм. Вона досягає сосочкового шару дерми та забезпечує поступове його прогрівання і відповідно стимулює неоколагеногенез та зміну структури існуючих волокон колагену. Завдяки цьому механізму процедура дає чудові результати в лікуванні зморщок, рубців і постакне, звужує пори та відновлює тонус шкіри забезпечуючи її ліфтинг.

Крім того завдяки поглинанню лазерних променів оксигемоглобіном поверхневого шару судин шкіри під час процедури Laser Genesis відбувається коагуляція розширених капілярів і відповідно лікування розацеа, дифузного почервоніння та дрібного куперозу.

Особливо важливим моментом у мезанізмі впливу лазерогенезису є абсолютна відсутність ризику пошкодження епідермісу через відсутність у ньому хромофору (клітини-мішені) для неодимового променя.

Схеми проведення процедур лазерогенезису

Згідно зі стандартами і протоколами виробника, лазерне омолодження Laser Genesis виконується курсом, з інтервалом 2-4 тижні між процедурами. Тривалість процедури на обличчі становить в середньому 45 хвилин. Помірне почервоніння шкіри тримається як правило від 20 хв до 2 год.

Інтервал між цією процедурою та іншими лазерними процедурами (епіляція, лазерне видалення судин) на тій же ділянці має становити не менше 2 тижнів. Інтервал між лазерогенезисом та пілінгами чи скрабами – не менше 1 тижня.

Після лазерогенезису рекомендовано:

 • Не користуватися косметологічними засобами, що містять спирт протягом 12 год після процедури.
 • Не приймати гарячу ванну чи не відвідувати сауну 3 дні після процедури.
 • Не робити масаж оброблених ділянок протягом 3 днів.
 • Не відвідувати басейн з хлорованою водою 3 дні після процедури.

Індивідуальний підхід

Лікарі клініки Моне після проведеної консультації підберуть для вас індивідуальну програму, враховуючи конкретні проблеми, що потребують корекції. Лазерогенезис чудово поєднується з іншими видами естетичних процедур. Зокрема, косметологічними доглядами, мікродермабразією, ультрасонофорезом, мікрострумовою терапією. Індивідуальні програми корекції для досягнення максимальногго ефекту запропонують вам у клініці Моне.

Новинка!!!

Завдяки останньому апгрейду (оновленню) програмного забезпечення лазерної системи Cutera, ми раді запропонувати новий варіант процедури лазерогенезису - Laser Genesis strong

Апгрейд дає можливість виставляти більш інтенсивні параметри лазерного неодимового імпульса і відповідно дозволяє сильніше прогрівати тканини, максимально впливати на колаген дерми і через нього на зморшки та тонус шкіри, потужніше коагулювати розширені капіляри та звужувати пори. Процедура залишається й надалі абсолютно безпечною для шкіри і без жодного відновного періоду!

Відчуття клієнта під час процедури Laser Genesis strong будуть інтенсивніші, менш комфортні. Ця процедура має меншу тривалість (25-30хв) і ефект може бути досягнено за меншу кількість процедур. Не забувайте, що результат після курсу таких процедур триватиме кілька років!

Лазерне омолодження та лазерне лікування багатьох косметологічних проблем без болю та відновного періоду це не казка– це Laser Genesis!

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net