Каталог послуг

Завдяки відлагодженій співпраці досвідчених лікарів та дипломованого реабілітолога з великим стажем роботи та володінням новітніми методиками, завдяки наявності якісної реабілітаційної апаратури останнього покоління, у клініці Моне на високому професійному рівні вирішується багато питань консервативної реабілітації.

Повноцінна ефективна реабілітація після опіків - від моменту виписки зі стаціонару чи загоєння ран аж до максимального косметичного та функціонального відновлення - здійснюється завдяки співпраці комбустіолога з 12 річним стажем та професійного дипломованого реабілітолога.

Реабілітація післятравматичних реконвалесцентів. Реабілітація при болях у спині. Реабілітація при болях у суглобах. Корекція плоскостопості. Корекція вальгусної деформації першого пальця стопи. Корекція фігури після пологів.

Метод запропонований в 1973 році японським лікарем - мануальним терапевтом Кензо Касі, і є новим напрямком у відновній медицині.

Кінезіотейпи- це еластичні стрічки, виготовлені з високоякісної бавовни і покриті гіпоалергенним шаром, що клеїться на акриловій основі і активізується при температурі тіла. Еластичні властивості тейпів наближені до еластичних параметрів шкіри. Бавовняна основа не перешкоджає диханню шкіри і випаровуванню з її поверхні. Ці властивості дозволяють використовувати тейпи у водних видах спорту, а також залишати наклеєними на шкіру на довгий період.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net