Каталог послуг

Трихологія – це сучасний напрям дермато-косметології, який спрямований на корекцію та профілактику різноманітних проблем з волоссям.

Він виник через те, що при сучасному швидкому темпі життя, повному стресів та шкідливих впливів, частими стали скарги людей на випадіння волосся, втрату його сили та блиску, ранню сивину.

Вчасне звернення до лікаря трихолога, на ранніх етапах виникнення проблем є запорукою успішної зупинки деструктивного процесу та повернення його в зворотньому напрямку.

Покази для звернення до трихолога:

  • випадіння та порідіння волосся;
  • тьмяність і втрата блиску;
  • ламкість;
  • рання поява сивини.

Під час первинної консультації лікар виявляє можливі причини виникнення проблем з волоссям, ретельно вивчаючи анамнез, захворювання, стиль життя, умови праці, харчування. Вивчає результати загального та біохімічного аналізів крові, рівнів певних гормонів, мікро та макро елементів – всіх тих складників крові, що імовірно можуть бути причиною виникнення патології. Крім того лікар проводить дерматоскопію шкіри голови.

Підсумовуючи всі отримані дані, спеціаліст розробляє індивідуальний план корекції, що включає сучасні методики, які проводяться у межах клініки, розписує план медикаментозного лікування, призначає необхідний курс вітамінів та мікроелементів, дає поради щодо домашнього догляду, режиму харчування та інше. При потребі призначаються консультації суміжних спеціалістів (ендокринолога, гінеколога).

Курс процедур у клініці може включати:

Очікувані результати:

  • густе міцне шовковисте волосся;
  • ріст нового волосся;
  • зменшення залисин.

 

Плазмоліфтинг або PRP терапія – одна з найпоширеніших процедур у сучасній косметології. Завоювала особливу популярність через високу ефективність при абсолютній відсутності побічних ефектів. Адже лікувальним засобом в цій процедурі є власна збагачена плазма пацієнта.

Мезотерапія – це спосіб ін’єкційного введення необхідних речовин в кореговану ділянку.

Кріомасаж – це лікувальний масаж спеціальним холодовим агентом – рідким азотом з температурою -196 градусів за Цельсієм.

Дарсонвалізація– це фізіотерапевтична процедура, яка дозволяє вирішити цілий ряд проблем шкіри і волосся. Для виконання процедури використовується спеціальний прилад, названий за прізвищем винахідника методу Дарсонваль. Сучасні прилади оснащені цілим набором скляних електродів, що дає можливість проводити процедуру на будь-якій ділянці тіла.

Ця спа процедура поєднує знання акупунктури стародавнього Китаю, сучасні дані рефлексотерапії з природньою силою швейцарських рослин. Ніжні умілі масажні рухи спеціаліста забезпечують прилив крові, насиченої киснем, до шкіри голови. Рефлекторний вплив на важливі акупунктурні точки забезпечує розслаблення, лімфовідтік та покращення мікроциркуляції.

Наша адреса:

м.Тернопіль, вул. Протасевича, 2

Графік роботи:

Пн-Пт: 10:00 - 19:00   Сб: 10:00 - 15:00
Нд: Вихідний

Замовлення зворотнього дзвінка

Ми зараз не працюємо. Але Ви можете залишити свій телефон, і при першій нагоді ми зв'яжемося з Вами

Замовлення зворотнього дзвінка

Ваш запит успішно надісланий.

Контактні дані:

(097) 203-2222

mone-clinic@ukr.net