Фотоомолодження з видаленням пігментації Cutera Limelight 

Система фотоомолодження IPL технологією Cutera Limelight (США) базується на використанні “інтелектуального” імпульсного світла. Вона м’яко бореться з порушеннями пігментації та судинними змінами, тобто є ідеальною для вирішення проблем пов’язаних з фотостарінням.
Особливість фотоомолодження Cutera Limelight – робота в трьох діапазонах хвиль, завдяки чому досягається ефективніша і безпечніша обробка шкіри різних фототипів. Процедура акредитована організацією FDA ( США).

Які проблеми вирішує процедура?

Які результати ви отримаєте від курсу процедур?

Схема проведення процедур

Як правило, проводиться 3 – 4 процедури з інтервалом 1 міс.
Вже після першої процедури можна отримати виражений клінічний ефект.

Тривалість процедури на ділянці обличчя близько 30 – 40 хв. Можливі відчуття інтенсивного тепла, процедура легко переноситься клієнтами. Зниження чутливості досягається за рахунок охолоджуючого гелю, що наноситься на шкіру перед процедурою, та контакту зі шкірою охолодженого сапфірового наконечника.
Відчуття тепла на оброблених ділянках, легке почервоніння та незначний набряк можуть зберігатися до 3 днів. Це можна замаскувати звичною декоративною косметикою, тому процедура не вимагає відриву від звичного способу життя.
Під час процедури пігментні плями набувають темнішого відтінку, і протягом наступних 1 – 2 тижнів поступово делікатно видаляються з поверхні шкіри шляхом природнього оновлення клітинного складу епідермісу. Скоагульовані капіляри поступово розсмоктуються.

Перший косметичний ефект буде помітним через 2 тиж після процедури.
Проведення процедури обмежене в період активного сонця.

Результати

Рекомендації перед процедурою

Рекомендації після процедури

Переваги Cutera Limelight над іншими IPL апаратами для фотоомолодження:

Механізм дії

Технологія Cutera Limelight – це джерело імпульсного світла для проведення фотоомолодження шкіри, в якій вперше реалізована програмна можливість вибору параметрів випромінювання в одному з трьох діапазонів довжини хвилі (520-1100 нм) у відповідності з поставленим завданням. Закладені програми дозволяють задати параметри світлової дії з урахуванням показників поглинання світла меланіном і оксигемоглобіном, а також скорегувати тривалість імпульсів і ступінь охолодження в залежності від потреб кожного пацієнта, чого не може робити жоден з існуючих інших апаратів.
Потік імпульсного світла м’яко впливає на верхній шар шкіри, поглинаючись в основному зонами з гіперпігментацією та розширеними капілярами. В результаті відбувається коагуляція (склеювання) дрібних капілярів та руйнування надлишкового меланіну пігментних плям.

Спеціалісти клініки нагадують, що повністю і назавжди можна позбутися пігментних плям чи розширених капілярів лише за умови комплексного підходу, що враховує зовнішні фактори та імовірні внутрішні причини.

Для цього у клініці процедура фотоомолодження Cutera Limelight часто комбінується з іншими апаратними та терапевтичними естетичними процедурами та консультаціями суміжних спеціалістів (нутриціолога, гінеколога та інше).
Також вкрай важливо дотримуватися рекомендацій щодо захисту шкіри від прямих сонячних променів, щоб мінімізувати можливість повторної появи пігментних плям та судинних проявів.

Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами