Лазерна епіляція

Lumenis Light Sheer/Cutera
Лазерна епіляція найпоширеніша лазерна процедура у сучасному світі краси.
У клініці “Моне” для проведення лазерної епіляції використовуються дві новітні лазерні системи: неодимовий лазер Cutera Xeo та діодний лазер Lumenis Light Sheer.

Для отримання якісного і швидкого результату спеціалісти клініки залежно від типу шкіри та структури і кольору волосини визначають, яку саме лазерну систему необхідно використати клієнту на тій чи іншій ділянці. Результат епіляції нашими лазерами – скорочення росту волосся на 90-95%.

Переваги сучасної лазерної епіляції

над іншими видами видалення небажаного волосся (шугаринг, віск, бритва, депілятор, електро епіляція):

Підготовка до лазерної епіляції:

Після лазерної епіляції рекомендовано:

Схема проведення процедур

Важливо розуміти, що під час епіляції лазерний промінь діє лише на зрілі волосини. Це означає, що під час процедури руйнуються ті волосини, що перебувають у стадії активного росту на момент її проведення.
Тому для повного видалення волосяного покриву потрібен курс процедур:
– 6-8 процедур для тіла
– 10 -14 процедур для обличчя.

Інтервали між процедурами наступні:

Уже після першої процедури волосся витоншується і рідшає, з кожною наступною процедурою ріст волосся в ділянці, що оброблялась лазером, зменшується, сповільнюється, а згодом після курсу процедур припиняється. Рекомендовано відвідувати підтримуючі процедури раз у пів року для контролю за рідкою появою невеликої кількості волосин.
Косметичний ефект від процедури (випадіння волосин) відбувається через 10-14 днів.

Чому LUMENIS та CUTERA?

Діодний лазер Lumenis Light Sheer є “золотим стандартом” ефективного видалення волосся, об’єднуючи в собі надійність, максимальну результативність і безпеку для клієнта.
Неодимовий лазер Cutera дозволяє безпечно працювати з засмаглою шкірою та світлим волоссям, завдяки унікальному механізму своєї дії.

Обидві професійні високоефективні системи провідних американських виробників лазерів, сертифіковані в Україні та організацією FDA у США, відповідаючи міжнародним стандартам якості та безпеки.

Чому не боляче?

У діодному лазері Lumenis Light Sheer контактна запатентована система охолодження сапфіровою лінзою ChillTip знижує неприємні відчуття під час проведення процедур до мінімуму та забезпечує постійний температурний захист епідермісу. Епіляція даним лазером проводиться по гелю, що слугує провідником для енергії лазера та забезпечує додатковий захист шкіри. Крім того даний лазер може працювати на шкірі, попередньо додатково знеболеній шкірними анестезуючими кремами(н – д, ділянка бікіні).
Завдяки золотому наконечнику Cutera Cool Glide, відбувається достатнє охолодження в процесі процедури, що забезпечує її безболісність та безпеку.
При потребі, у клініці для додаткового знечулення застосовується сучасний кріо апарат, що працює як“ клімат – контроль” для шкіри під час лазерної процедури та підтримує її температуру у встановлених спеціалістом межах, оптимальних для зниження больового порогу та забезпечення максимального комфорту клієнта.

Механізм дії

Діодний (Diode) та неодимовий промені (Nd:YAG), що використовуються у нашій клініці, мають максимальну глибину проникнення ( що наглядно зображено на схемі) і тому досягають до 100% волосяних фолікулів.
В основі сучасної лазерної епіляції лежить система селективного фототермолізу, яка дозволяє променям нагрівати власне волосину та волосяний фолікул, не впливаючи при цьому на саму шкіру.
CUTERA
Lumenis Light Sheer

Промінь діодного лазера сприймається пігментом меланіном, що міститься у волосяному фолікулі та стержні волосини. Мікросекундного часу лазерної дії вистачає, щоб структура волосяної цибулини була зруйнована.Таким чином, видаляється як сама волосина, так і її корінь.

Детальніше про процедуру дивіться у наших програмах
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами