Лазерна шліфовка Pearl fractional Cutera

Унікальна розробка компанії Cutera - Pearl Fractional - новітня система лазерного омолодження шляхом аблятивного фракційного шліфування шкіри.

Якщо ви шукаєте нехірургічний спосіб омолодження, бажаєте позбутися виражених ознак фотостаріння та вікових змін шкіри обличчя – Pearl – це саме те, що вам потрібно.

Винахід Pearl компанії Cutera – це переворот у сфері лазерних шліфовок! Нова генерація лазерних систем, що дозволяє повернути вашій шкірі кілька років буквально за 1-2 процедури.

Які проблеми вирішує процедура?

Які результати ви отримаєте?

Схема проведення процедур

Курс процедур для омолодження: 1-2 процедури 1 раз у пів року. Курс процедур для корекції рубців, розтягнень: 3-4 процедури 1 раз в 1,5-2 міс.
Початковий ефект спостерігається уже через 5-7 днів. Основні зміни можна очікувати через 1-3 міс. Далі ефект наростає аж до 6 міс ( триває формування колагену та еластину).

Процедура – безболісна, з терпимим дискомфортом, завдяки використанню 2 видів знечулення. Протягом перших 2-5 днів після процедури відбувається загоєння оброблених ділянок, може спостерігатися набряк, гіперемія, відчуття легкого дискомфорту та стягнутості шкіри. Цей період вимагає від клієнта особливого догляду за шкірою. Всі рекомендації лікар надає відразу після процедури, а також вони є прописаними у пам’ятці, що видається клієнту на руки. Легке почервоніння може зберігатися до 7 днів, проте вже з 5 дня відновного періоду дозволено використання декоративної косметики та клієнт може повернутися до звичного способу життя.
Процедуру можна проводити на всьому обличчі, включаючи периорбітальну (навколо очей) та периоральну (навколо рота) ділянки.
Лазерна шліфовка комбінується з ін’єкційними, доглядовими та іншими апаратними методиками для підготовки шкіри до процедури, правильного перебігу відновного періоду, досягнення максимальних результатів омолодження чи корекції руців.

Результати

Рекомендації перед процедурою

Рекомендації після процедури

Механізм дії

Під час процедури фракційної лазерної шліфовки лазерний промінь YSGG (Ітрій Скандій Галієвий Гранат) 2790 нм вапоризує (руйнує) мікроскопічні “стовпчики – дірки” розміром з шкірну пору. Це запускає природній процес колагеноутворення та регенерації шкіри. В результаті зменшуються зморшки, рубці та інші нерівності шкіри, досягається ліфтинг та підвищується тонус дерми. Завдяки тому, що абляція (руйнування) відбувається лише у цих мікроскопічних стовпичках – процедура, залишаючись безпечною та не вимагаючи довгого відновного періоду, викликає вагомі зміни уже за одну процедуру.

Особливості та переваги Pearl Fractional Cutera

У технології Pearl реалізовано оптимальне співвідношення абляції та коагуляції. Тобто під час процедури відбувається достатня контрольована точна лазерна абляція (руйнування) для оновлення епідермісу та глибокий термічний вплив на дерму для стимуляції колагеноутворення та ефекту волюмізації (виповнення). Це ідеальне поєднання високої ефективності лазерів CO2 та швидкого відновлення шкіри Er: YAG (ербієвого лазера).
Для порівняння:
Процедура розроблена компанією Cutera, лідером у виробництві лазерних систем у світі, одобрена дозвільною організацією FDA (США).
Детальніше про процедуру дивіться у наших програмах
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами