Лазерне видалення судин Cutera NdYag

Найсучасніший спосіб позбутися розширених капілярів та інших судинних новоутворів шкіри – коагуляція судинним лазером.
Клініка “Моне” використовує довго-імпульсний неодимовий лазер Cutera XEO (1064 нм), виробництва США, що є світовим лідером у боротьбі з глибокими і поверхневими судинними новоутвореннями обличчя та тіла.

Які судині проблеми вирішує процедура?

Схема проведення процедур

Телеангіектазії на обличчі, як правило, потребують 1 – 3 процедури, з інтервалом 1 міс до повного видалення.
Для зірчастих та вишневих ангіом у більшості випадків достатньо однієї, іноді 2 – ох процедур.
Комплексні судинні проблеми шкіри, такі як розацеа та купероз, являють собою системні мультипричинні порушення, що крім поєднання лазерних впливів (лазерного видалення судин, фотоомолодження Cutera Limelight, лазерогенезису Cutera) потребують терапевтичних косметологічних процедур, консультацій суміжних спеціалістів для досягнення стійкої ремісії.

Під час консультації з приводу розацеа та куперозу наш лікар обере для вас індивідуальний комплекс сучасних впливів, призначить консультації гінеколога, нутриціолога та інших спеціалістів при потребі.Все це ви зможете отримати у межах нашої клініки.

Телеангіектазії та розширені капіляри на ногах потребують 1 – 4 процедури з інтервалом 2 міс.
Винні плями, як вроджені судинні аномалії, потребують тривалішого курсу лазерних процедур, що, як правило, поєднує лазерне видалення судин та фотоомолодження Cutera Limelight. Залежно від вираженості проблеми курс становить 4 – 8 процедур з інтервалом 1 – 2 міс.
Винні озера на губах піддаються корекції за 2 – 4 процедури з інтервалом 1 міс.

Зазвичай необхідно пройти курс процедур для досягнення кінцевого результату лазерного видалення судинних новоутворень. Проте вже після першого сеансу результативність може досягати від 50 до 100%.

Основний косметичний ефект від процедури ви отримаєте моментально ( для дрібних капілярів обличчя), до 2 тижнів ( для більших капілярів на обличчі або для дрібних капілярів на ногах ), або ж до місяця ( для більших судин на ногах).

Результати

Переваги лазерного видалення судин над застарілими методиками (електрокоагуляція, кріодеструкція):

Переваги використання судинного неодимового лазера CUTERA над іншими видами лазерів:

Рекомендації перед процедурою

Рекомендації після процедури

Механізм дії

Неодимовий лазер 1064 нм у платформі CUTERA працює за принципом селективного фототермолізу.

Це означає, що його промінь сприймається лише хромофором – оксигемоглобіном капілярів. Внаслідок цього нагрівається ендотелій капіляра і відбувається його коагуляція (склеювання) без пошкодження шкіри, тобто не залишаючи жодного сліду чи рубця. Довжина неодимового лазера дозволяє коагулювати глибоко залягаючі капіляри та венули. Можливість індивідуального підбору параметрів лазера дозволяє видаляти венули нижніх кінцівок до 3 мм у діаметрі.
Детальніше про процедуру дивіться у наших програмах
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами