Лазерний карбоновий пілінг Cutera

Лазерний карбоновий пілінг Cutera – це глибоке очищення шкіри зі стимуляцією активної заміни епідермісу та ремоделювання дерми за допомогою неодимового лазера.
Лазерний карбоновий пілінг Cutera – сучасна новітня процедура, що показана переважно для молодої шкіри (15-35 років).

Показами до процедури є:

Ефекти процедури лазерної карбонової чистки

Схема проведення процедур

Залежно від того, які проблеми потрібно вирішити рекомендовано проведення 2-4 процедур. Лазерний карбоновий пілінг може проводитися у будь яку пору року без відриву від звичного життя.
По відчуттях лазерний пілінг абсолютно комфортний для клієнта. Позитивні зміни поверхні шкіри помітні відразу після процедури.
Відновний період характеризується відшелушуванням епідермісу протягом кількох днів і легким почервонінням, що потребує відповідного домашнього догляду у вигляді щадного вмивання та живлячого зволожуючого крему.

Рекомендації перед процедурою

Рекомендації після процедури

Результати

Механізм дії

Після ретельного вмивання на шкіру наноситься карбонова гель-маска, що відразу починає активно працювати на очищення та детоксикацію пор та усього поверхневого шару шкіри.
Неодимовий лазер з унікальною частотою подачі мікроімпульсів, що характерний для сучасної лазерної платформи Cutera – викликає мікровибухи карбону і тим самим знімає з поверхні шкіри змертвілі старі клітини епідермісу разом з накопиченими токсинами.
Далі завдяки довгій хвилі неодимового лазера – відбувається прогрівання глибокого шару шкіри – дерми – з активацією мікроциркуляції, інтенсивної регенерації, стимуляції виробітку власної гіалуронової кислоти та колагенових і еластичних волокон.

Детальніше про процедуру дивіться у наших програмах
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами