Лазерогенезис

Laser Genesis – унікальна флагманська процедура всесвітньо відомого виробника лазерів CUTERA.

Які проблеми вирішує процедура лазерогенезис?

Які результати ви отримаєте від курсу процедур лазерогенезис?

Вже під час першої процедури лазерогенезису запускається процес відновлення та моделювання вашої шкіри, її тонусу, кольору та текстури. Далі протягом курсу процедур триває накопичення лікувального ефекту, який наростає ще пів року після завершення курсу процедур та триває кілька років.

Результати

Схема проведення процедур

Лазерогенезис виконується курсом 4-6 процедур, з інтервалом 2-4 тижні. Курс рекомендовано повторювати раз у 2 роки. Тривалість процедури на обличчі становить в середньому 45 хвилин. Помірне почервоніння шкіри тримається від 20 хв до 2 год. Лазерогенезис не вимагає жодного відновного періоду, навіть навпаки, може служити чудовою експрес підготовкою до важливої події.

Рекомендації перед процедурою

Рекомендації після процедури

Утворення нового колагену у шкірі обличчя під електронним мікроскопом
( до, після 1 процедури, після курсу процедур)

Механізм дії

Під час процедури лазерогенезису CUTERA використовується хвиля неодимового лазера довжиною 1064 нм. Тисячі імпульсів досягають сосочкового шару дерми та забезпечують поступове його прогрівання і відповідно стимулюють утворення нових колагенових та еластичних волокон (неоколагеногенез) та зміну структури існуючих волокон колагену. Завдяки цьому механізму процедура дає чудові результати у лікуванні зморшок, рубців і постакне, звужує пори та відновлює тонус шкіри забезпечуючи її ліфтинг.

Крім того, завдяки поглинанню лазерних променів оксигемоглобіном поверхневого шару судин шкіри, під час процедури відбувається коагуляція розширених капілярів і відповідно лікування розацеа, дифузного почервоніння та дрібного куперозу.
Також неодимовий промінь нормалізує роботу сальних залоз, тим самим корегуючи наявність підшкірних комедонів, надмірну жирність шкіри, схильність до виникнення акне.
Протизапальна дія процедури пояснюється прямим антибактерійним, антивірусним та антигрибковим впливом неодимового лазера та здатністю звужувати та коагулювати розширені капіляри у зонах запалення.
Особливо важливим моментом у механізмі впливу лазерогенезису є абсолютна відсутність ризику пошкодження епідермісу через відсутність у ньому хромофору для неодимового променя.

На відміну від інших методик омолодження, в тому числі лазерних шліфовок, процедура лазерогенезису абсолютно комфортна і легко переноситься клієнтами.

Індивідуальний підхід

Лазерогенезис чудово поєднується з іншими видами естетичних процедур. Зокрема, косметологічними доглядами; ін’єкційними методиками; ультразвуковим ліфтингом; безоперативним ліфтингом та ліполізом RF; мікрострумовою терапією та інше.

Лікарі клініки після проведеної консультації підберуть для вас індивідуальну програму, враховуючи усі ваші побажання та проблеми, що потребують корекції.

Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами