Біоревіталізація та інші новітні ін’єкційні методики

Біоревіталізація - це ін'єкційний метод введення невеликих доз препаратів гіалуронової кислоти безпосередньо у проблемні зони.

Проблеми, які вирішує процедура:

Біоревіталізацію застосовують не лише на обличчі. З її допомогою можна покращити зовнішній вигляд шкіри шиї, кистей рук, області декольте.

Схема проведення процедури

Тривалість процедури варіює від 30 до 90 хвилин залежно від зони. Больових відчуттів зазвичай немає, або вони незначні внаслідок використання кремів-анестетиків безпосередньо перед процедурою. Сліди проведення біоревіталізації можуть включати наявність папул, невелику набряклість і почервоніння, але така реакція шкіри вважається нормою. Всі ці неприємні явища проходять через 1-2 дні.

Перше, що помічає пацієнт відразу після процедури біоревіталізації — розгладження зморшок. Однак первинний ефект зазвичай проходить через 7-14 днів. Потім, в міру насичення тканин гіалуроновою кислотою, відбувається наступне: збільшується синтез колагену і еластину, а також власної гіалуронової кислоти. Пацієнт бачить, як поступово змінюється зовнішній вигляд шкіри: підвищується її тонус, наповнюються зморшки, покращується колір, з’являється сяйво. Тобто біоревіталізація – це терапія, що стимулює шкіру до самооновлення, самоомолодження та регенерації.

Рекомендації до і після процедури

За 3-4 дні до біоревіталізації не рекомендується приймати аспірин та інші ліки, що мають знеболюючу, жарознижувальну і протизапальну дію та змінюють реологію крові. За добу до процедури біоревіталізації шкіри необхідно виключити алкоголь.

Після того, як була проведена біоревіталізація гіалуроновою кислотою, потрібно відмовитися від перебування на сонці протягом 4-5 діб. Також слід утриматися від відвідування лазні та солярію у зв’язку з тим, що можливе посилення запальної реакції або поява гіперпігментації на місці ін’єкцій. Біоревіталізація шкіри також вимагає правильного домашнього догляду, призначеного фахівцем.

Механізм дії

Гіалуронова кислота – основний природній структурний елемент нервової, епітеліальної та сполучної тканин. Присутність гіалуронової кислоти у шкірі обумовлює багато важливих процесів.

1. Утримує вологу. Одна молекула гіалуронової кислоти може зв’язувати 200-500 молекул води. Тобто, гіалуронова кислота відіграє головну роль у зволоженні шкіри, а отже, забезпечує їй молодість та свіжість.
2. Стимулює синтез основних структурних білків (еластину та колагену) фібробластами, що забезпечує тонус, тургор та ліфтинг.
3. Активує протизапальні компоненти, зменшуючи ризик подразнення, висипань, пігментації, розацеа та передчасного фото та хроностаріння.

Приблизно до віку 30 років вміст гіалуронової кислоти у дермі досить високий. Проте надалі її кількість починає знижуватися, що веде до вікових змін.
У клініці «Моне» ми використовуємо найсучасніші ін’єкційні препарати та світові протоколи, що індивідуально підбираються лікарем естетистом відповідно до поставлених завдань.

1. Редермалізація Hyalual

процедура, одобрена GMP, що працює водночас у трьох напрямках, завдяки технології Double Synergic Effect – синергії двох основних компонентів препаратів (високомолекулярної гіалуронової кислоти та янтарної кислоти у формі сукцинату):

1) регуляція біохімічних процесів у клітинах, активація метаболізму
2) відновлення водного балансу шкіри
3) активна блокада вільних радикалів

Hyalual light 1,1% – чудовий для шкіри, що потребує зволоження, профілактики вікових змін, «втомленого» обличчя.

Проблеми які вирішує процедура:

Hyalual smart 1,8% – ідеальний для сухої шкіри, помірно чи яскраво виражених вікових змін дерми.

Проблеми які вирішує процедура:

Рекомендований курс процедур редермалізації – 3 процедури з інтервалом 2 тижні. Папули у місцях вколювань зберігаються до 24-48 год.

2. Біоревіталізація Белотеро (Belotero) Revive

для максимальної регідратації шкіри обличчя, шиї, декольте, кистей рук завдяки вмісту гліцеролу та 20 мл/мл перехресно зшитої гіалуронової кислоти.

Результати від процедури:

Дослідження показують, що до 36 тижнів після процедури шкіра є більш зволоженою та зменшується почервоніння та подразнення. Опитування доводять, що більше 80% пацієнтів максимально задоволені результатом через 28 тижнів після процедури і 90% порекомендують цю процедуру друзям.

Препарат Белотеро Revive вирізняється з-поміж інших нижчим рівнем больових відчуттів у місцях ін’єкцій.
Рекомендований курс 2-3 процедур з інтервалом 1 міс.

3. Біоревіталізація Профайло (Profhilo)

нове досягнення швейцарської компанії IBSA, технологія, що забезпечує багаторівневе динамічне ремоделювання тканин і усунення втрати еластичності шкіри обличчя, шиї, декольте та тіла.
Це справді унікальний препарат, розроблений швейцарськими фахівцями, аналогів якому немає у світі. Препарат впливає комплексно завдяки двом типам стабілізованої гіалуронової кислоти у складі: з низькою і високою молекулярною масою в рівних пропорціях. Кислота з низькою молекулярною масою зволожує шкіру та дає результат армування, у той час як високомолекулярна сприяє виробленню колагену та дає ефект ліфтингу.
У 1 шприці Профайло міститься гіалуронової кислоти у 8 разів більше ніж у стандартному біоревіталізанті, що значно скорочує курс процедур та збільшує ефективність.
Проблеми, які вирішує процедура:
Рекомендований курс – 2 процедури з інтервалом 1 місяць. За виражених вікових змін через 2 місяці призначають ще один сеанс. Перші результати видно вже за добу. Для максимального ефекту потрібно близько 4 місяців. Ін’єкції проводяться згідно техніки БЕТ (біоестетичних точок ), а їх всього 10 на обличчі. Тобто реабілітаційний період після ін’єкцій мінімальний. Ефект зберігається протягом 8-10 місяців.

4. Біорепарація Реджуран (Rejuran)

Інноваційний препарат Реджуран – це висококонцентровані високоочищені полінуклеотиди, які є біостимуляторами різних видів клітин, у тому числі фібробластів. Завдяки їх унікальному впливу покращуються обмінні процеси у клітинах, запускається процес самовідновлення.
Rejuran відновлює пошкоджені клітини на рівні ланок ДНК, активує фібробласти, сприяє регенерації та омолодженню шкіри.

Полінуклеотиди при потраплянні у дерму розкладаються на дрібніші фрагменти – амінокислоти. З даних амінокислот, як з цеглин, будується новий колаген та еластин – білки молодості шкіри. В результаті отримуємо тонус та тургор.

Еволюція покращення якості шкіри при використанні препаратів Реджуран:

Rejuran Healer – полінуклеотид із найвищим рівнем в’язкості в серії для повного оздоровлення шкіри. Препарат відновлює шкіру, дарує їй молодість та сяйво.

Результати використання:
Рекомендований курс 4-5 процедур, з інтервалом 1-2 тижні. Повторення курсу через 2-3 міс.

Rejuran I – полінуклеотид з найменшою в’язкістю в серії для відновлення шкіри навколо очей.

Шкіра в периорбітальній зоні на 60% тонша ніж шкіра обличчя. Тому першою виявляє ознаки вікових змін. Відповідно вона вимагає спеціального підходу у догляді та терапії.
Rejuran I покращує кровообіг, стимулює вироблення колагену, має виражений антиоксидантний ефект.

Результати використання:
Рекомендований курс 3-4 процедури з інтервалом раз у 2-3 тижні. Реабілітація – 1 день.

5. Бланшинг Белотеро (Belotero)

це мікроін’єкції дермального філера на основі гіалуронової кислоти безпосередньо у зморшки. Філлер, заповнюючи зморшку, камуфлює її на період до 6-9 місяців. Найчастіше достатньо однієї процедури. Белотеро – ідеальний вибір для тих, хто прагне отримати природний результат омолодження з довготривалим ефектом.
Спеціальний склад Белотеро дозволяє йому проникати в тканини, делікатно та ефективно корегувати зморшки і лінії зі збереженням природних рис та контурів.
Розумні філери Белотеро виробляються на основі запатентованої технології динамічних перехресних зв’язків (DCLT), що дозволяє створити монофазний когезивний поліущільнений матрикс (КПМ). Вона забезпечує ідеальний баланс когезивності, еластичності та пластичності відповідно до потреб кожного шару шкіри. Оптимальний баланс цих властивостей у філера лінійки Белотеро забезпечує однорідну інтеграцію в шкірі та забезпечує гармонійний результат.
Belotero Balance / Belotero Soft Забезпечують чудову інтеграцію в шкірі, миттєву та природну корекцію дрібних поверхневих та помірних зморшок: Які проблеми вирішують?
Belotero Balance
Belotero Soft

Це єдині філери, які можна вводити в поверхневі шари шкіри за допомогою техніки «бланшинг».

Цей метод маскування зморшок особливо рекомендується жінкам і чоловікам старше 45-50 років, коли мімічні зморшки стають статичними, тобто глибокими, набувають вигляду заломів, і тільки ботулотоксин вже не може допомогти. Тоді поєднання методів ботулотоксину та бланшингу дозволяє досягти ідеально рівної та молодої шкіри.
Рекомендований курс – 1 процедура у рік.

Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами