Ботулінотерапія (Botox, Xeomin)

Ботулінотерапія – це ін’єкційна методика профілактики та корекції мімічних зморшок препаратами на основі ботулотоксину препарату типу А – BOTOX (Allergan), XEOMIN (Merz).

Які естетичні проблеми вирішує процедура при “on-label” (схваленому) застосуванні?

Схема проведення процедур

Процедура проводиться одно або двоетапно.
Результат оцінєюмо на 14 день після процедури (перші зміни помітні вже на 4-5 день).
Контроль та повторний огляд через 14 днів.
На 14 день можливий варіант докорекції – оскільки ін’єкція ботулотоксину має певну варіативність ефектів однієї й тієї ж дози у різних людей. Ці індивідуальні особливості неможливо передбачити.
Реабілітації після процедури немає, сліди від ін’єкцій проходять через 30 хв.

У середньому тривалість ефекту корекції ботулотоксином становить 3-5 міс.

Результати

Механізм дії

Мімічні зморшки – виникають у результаті активного залучення м’язів обличчя при прояві емоцій, тому, на відміну від вікових зморшок, можуть з’явитися навіть у молодих осіб.

М’язеве скорочення здійснюється за участю посередника – нейротрансмітера ацетилхоліну, який вивільняється в місці з’єднання м’яза та нервового закінчення. Ботулотоксин типу А блокує білок необхідний для вивільнення ацетилхоліну. Без нейромедіатора скорочувальна здатність м’яза втрачається, оскільки порушується передача імпульсу з нервового закінчення на м’яз.

За рахунок розслаблення і знерухомлення м’язів відбувається ефект омолодження і розгладження зморшок.
На результат процедури мають вплив тип шкіри та міміки індивідуума, анатомічне розташування м’язів, кількість рецепторів BoNT, техніка та глибина ін’єкцій та концентрація та вид препарату.

Індивідуальний підхід

На результат процедури мають вплив тип шкіри та міміки індивідуума, анатомічне розташування м’язів, кількість рецепторів BoNT, техніка та глибина ін’єкцій та концентрація та вид препарату.
XEOMIN більше підійде молодим людям, що лише знайомляться з методикою, а також тим, у яких вже розвинулася імунорезистність до ботулотоксинів, що використовуються протягом 10-15 років.
Також у клініці ми рекомендуємо поєднання ботулінотерапії з іншими косметологічними процедурами для досягнення максимального естетичного ефекту та корекції наявних проблем. Золотим стандартом є комбінація процедур – ботулінотерапія та бланшинг (заповнення зморшок та заломів різної глибини для рівної текстури шкіри) у порядку визначеному лікарем. Дуже ефективним буде поєднання ін’єкцій ботулотоксину з омолоджуючими ін’єкціями (біоревіталізацією, мезотерапією), апаратними чи лазерними процедурами – в складі комплексної програми, розробленої спеціально для вас.
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами