Мікрострумова терапія

Стимуляція м’язів обличчя сучасним програмованим апаратом мікрострумової терапії Ionto Lift забезпечує виражений омолоджуючий, протинабряковий та ліфтинговий ефект. Крім того процедура виконує функцію апаратної безін’єкційної мезотерапії, забезпечуючи проникнення концентратів, підібраних косметологом, у глибину шкіри.

Покази до проведення процедури

Чого ми очікуємо від процедури мікрострумової терапії на обличчі?

Схема проведення процедури

Процедура проводиться 2-3 рази у тиждень, триває 45 хв. Добре переноситься клієнтами. Найчастіше поєднується з косметологічними доглядами, масками, підібраними естетистом відповідно до стану шкіри.
Ефект помітний одразу після першої процедури.
Для досягнення максимального результату необхідно 10-12 процедур. Надалі підтримуючі процедури раз у місяць. Курс рекомендовано проходити з періодичністю один раз у пів року.

Механізм дії

Мікрострумова терапія проводиться апаратом IONTO-LIFT німецької компанії IONTO-COMED.

Апарат являє собою систему з електронним базисним модулем. Програмування відбувається за допомогою електронних чіп карт. Програма сама обирає частоту та ритм і пропонує час процедури. Кожна програма включає комбінацію впливу на шкіру, підшкірну жирову клітковину та м’язи. Спеціаліст регулює лише амплітуду (інтенсивність) під комфорт клієнта.
Процедура проводиться по масажних дренажних лініях обличчя.
Механізм дії методу мікрострумової терапії полягає у стимуляції скорочень м’язів обличчя за допомогою середньочастотних імпульсних струмів. Це забезпечує їх тонус та виражений ліфтинг. Усунення гіперспазму мімічних м’язів сприяє розгладженню мімічних зморшок. Завдяки рухам м’язів посилюється мікроциркуляція та лімфовідтік, що в свою чергу ліквідує набряки та пастозність.

Процедура також здійснює позитивний вплив на метаболізм у самій шкірі: стимулює її регенерацію, відновлює пружність та еластичність.
Детальніше про процедуру дивіться у наших програмах
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами