Безоперативний ліфтинг та ліполіз RF

Радіохвилевий вплив новітнього апарату IONTO LIFT RF, виробництва Німеччини, забезпечує виражений омолоджуючий ліфтинговий та ліполітичний ефект на ділянках обличчя, шиї, зони декольте.

Ефекти від процедури на обличчі

Схема проведення процедур

Курс процедур безопераційного ліфтингу обличчя, шиї та декольте включає 6-7 сеансів з інтервалом 7-10 днів.

Процедура є абсолютно безболісною і не має жодних побічних ефектів.

Результати

Переваги IONTO LIFT RF над іншими системами для радіохвильового ліфтингу

Існуючі моделі апаратів для rf ліфтингу використовують завжди одну і ту ж частоту хвилі. Це означає, що прогрівання шкіри і підшкірно-жирового шару проводиться на визначеній глибині. У одних апаратів це нагрівання є вираженим на поверхні шкіри, що робить їх неефективними на глибині, необхідній для зменшення об’ємів. У інших апаратів пік нагріву є таким глибоким, що на поверхні шкіри нічого не відбувається. Тобто зменшуються об’єми без підтяжки шкіри. Треті апарати є надто агресивними. В системі безоперативного ліфтингу IONTO LIFT RF в ході одного сеансу використовується 7 видів частот радіохвилі від 0,89 до 2,67 МГЦ. Крім того ці частоти вчасно змінюють одна одну в ході сеансу, рівномірно прогріваючи, і глибокі, і поверхневі шари. Це забезпечує більшу плавність і рівномірність прогрівання і попереджує перегрів.
Технологія запатентована і не використовується більше у жодних апаратах.

Принцип роботи

При контакті шкіри з високочастотним електричним струмом відбувається нагрівання води, що міститься в клітинах. В результаті створюється необхідна температура для скорочення колагенових волокон, відновлення їх пружності та поступової стимуляції неоколагеногенезу, а також ущільнення та зменшення у розмірі жирових клітин.
Перебудова колагену сприяє видимому покращенню рельєфу шкіри, а зменшення жирової тканини – корекції об’ємів.

Індивідуальний підхід

Лікарі клініки після проведеної консультації підберуть для вас індивідуальну програму, враховуючи усі побажання та проблеми, що потребують корекції.
Для отримання комплексного омолоджуючого та корегуючого ефекту процедуру можна і варто поєднувати з іншими апаратними та терапевтичними методиками:
  • мікрострумовою терапією для тонізації м’язевого каркасу для отримання вираженого ліфтингу усіх шарів
  • лазерогенезисом для корекції текстури шкіри, куперозу, стимуляції активної роботи фібробластів
  • косметологічними доглядами для зволоження та активного живлення
  • ін’єкційними методиками
  • Детальніше про процедуру дивіться у наших програмах
    Зв’яжіться з нами
    Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами