Вакуумно-роликовий масаж обличчя

Вакуумно-роликова система STARVAC, виробництва Франції – сучасна методика для моделювання контурів обличчя.
Досвід використання цього апарату в Європі становить вже понад 30 років.

Завдяки запатентованим методикам апарат STARVAC здійснює такі види активного впливу, які дозволяють досягнути результатів, неможливих при ручних масажах.

Які проблеми вирішує процедура?

Які результати ви отримаєте від курсу процедур?

Схема проведення процедур

Процедура проводиться 2-3 рази в тиждень, триває 25 хвилин. Курс становить 10-12 процедур. Рекомендовано повторювати курс раз у пів року. Підтримуюча процедура раз у місяць.

Масаж дуже приємний і комфортний, сприяє відпочинку та цілковитому релаксу клієнта.

Процедура масажу на апараті STARVAC чудово поєднується з іншими апаратними, ручними та терапевтичними косметологічними методиками для досягнення максимального ефекту.

У клініці “Моне” ми володіємо усіма необхідними методиками та обладнанням для того, щоб підібрати унікальні комплексні індивідуальні програми для кожного клієнта.

Особливості та переваги Starvac

Перед тим, як розпочати роботу над проблемними зонами спеціаліст готує лімфатичну систему тіла до активної роботи. Завдяки пульсації вакууму над лімфатичними колекторами надключичної та підключичної ділянок прискорюється виведення рідини і токсинів з міжклітинних просторів, покращується лімфо та кровообіг, корегуються контури обличчя.

Процедура проходить досить інтенсивно, але завдяки запатентованій системі контролю STARVAC неможливо травмувати шкіру чи спричинити дискомфортні відчуття.

Перевагою масажу STARVAC є пропрацьовування не лише поверхні шкіри, але й більш глибоких тканин, а також пролонгована дія (один сеанс такого масажу продовжує здійснювати вплив протягом 3 днів).
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами