Система VISIOFACE від компанії “Courage+Khazaka electronic GmbH”

новітнє слово у сфері діагностики шкіри!

Кого може зацікавити діагностика системою VISIOFACE?

Що робить апарат VISIOFACE?

Кому підійде діагностика VISIOFACE?

Наукове підгрунтя діагностики системою VISIOFACE:

Під час діагностики за допомогою спеціальних датчиків проводяться наступні дослідження:

1. Корнеометрія

визначення рівня гідратації поверхні шкіри шляхом вимірювання електропровідності зроговілого шару епідермісу. Існує пряма лінійна залежність між електричнимим характеристиками шкіри і її зволоженістю.
Чим більше води в епідермісі – тим вища його електропровідність. Вимірюється в одиницях: менше 30 – дуже суха шкіра, 30-40 суха шкіра, більше 40 – добре зволожена шкіра. Проводиться на щоці, шиї, декольте, внутрішній поверхні передпліччя і дорсальній поверхні кисті. Передпліччя взято як ділянка, що майже не підлягає впливу сонця, згідно міжнародних стандартів наукових досліджень. В результаті світових досліджень визначено низьку кореляцію між гідратацією зроговілого шару та віком.
Більшою мірою цей показник служить ознакою неповноцінності шкірного бар’єру, що в свою чергу може стати причиною чи пусковим тригером низки поширених проблем зі шкірою обличчя (розацеа, купероз, пігментація, чутлива подразнена шкіра та ін.)

2. Себуметрія

фотометрична система визначає прозорість спеціальної плівки, що стає прозорою після контакту з шкірним салом на поверхні шкіри. Проникність світла через плівку змінюється після 30 с контакту зі шкірою відповідно до кількості вмісту шкірного сала на поверхні. Результати від 0 до 350 мкг на см2. Результат до 70-100 означає суху шкіру обличчя, результат більше 180-200 означає себорейну шкіру.
Проводиться на лобі, щоці та декольте. На шиї та кисті та передпліччі надто мало сальних залоз. Статистично виражена негативна кореляція між віком та виробітком шкірного сала. Тобто з віком наші сальні залози починаються виробляти менше шкірного сала, що стає однією з причин вікових змін. В той час як гіперпродукція сальних залоз внаслідок активності певних гормонів у підлітковому віці, стресу, помилок у харчуванні та у домашньому чи професійному догляді може стати однією з основних причин виникнення проблеми акне та розацеа.

3. Кутометрія

вимірювання еластичності шкіри – базується на здатності шкіри повертатися в вихідну позицію після всмоктування спеціальним датчиком. За пружність шкіри відповідають колагенові волокна, які чинять супротив. З віком вона підвищується. За еластичність – здатність шкіри відновлювати форму після деформації, відповідають еластичні волокна, що з віком втрачають свої властивості. Плюс за еластичність відповідає кількість води у сполучній тканині. Чим більше води, тим сильніший натяг волокон і краща еластичність шкіри.
Показник еластичності є показником віку і інтерпретується згідно сформованого шляхом статистичних досліджень графіку. Показник наштовхує на необхідність рекомендації процедур, що повертають прудність волокнам та стимулюють вироблення нових клітинами нашої дерми. Також низькі показники еластичності спонукають рекомендувати процедури для наводнення дерми, введення і стимуляція виробітку гіалуронової кислоти зокрема, а також консультацію нутриціолога.
Аналіз деталізованого зображення обличчя дозволяє оцінити наступні показники:
  1. Стан пор – кількість нормальних та розширених пор, що відповідно впливає на призначення порозвужуючих косметологічних та апаратних процедур.
  2. Кількість та характеристики зморшок, що дає можливість оцінити потребу у корекції їх за допомогою апаратних та ін’єкційних методик.
  3. УФ – пігментація – в тому числі явна та прихована. Показник прихованої пігментації – важливий для визначення ризику виникнення чи поглиблення існуючої явної пігментації. Її неможливо визначити без допомоги спеціальної апаратури. Допомагає виявити залягання пігменту у глибоких шарах дерми та субдермально і вчасно відкорегувати її сучасними методиками.
Ці та інші показники хронологічного та фотостаріння, стану шкірного бар’єру інтерпретуються програмним забезпеченням Complete Skin Investigation і формулюють висновок з чіткими рекомендаціями домашнього догляду, професійних терапевтичних, ін’єкційних та апаратних процедур.
Діагностику проводить досвідчений лікар, пояснює усі виявлені зміни і адаптовує рекомендації індивідуально до кожного клієнта.
Усі дані залишаються у базі програми, видаються у друкованому вигляді на руки і також висилаються на особисту пошту клієнта.
Навіть у космосі, на борту Міжнародної космічної станції фізіологічні шкірні тести проводилися апаратами “C+K electronic”
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами