Масаж апаратом ICOONE Laser – нове голосне слово у сфері естетики тіла!

Апарат майбутнього, що творить ваш ідеальний силует.

Які проблеми вирішить ICOONE Laser:

Які ефекти забезпечить ICOONE Laser:

Схема проведення процедур

Оптимальна кількість процедур апаратом ICOONE Laser для отримання довготривалого ефекту – від 10 разів. Рекомендовано проводити процедуру через день. Максимально допустимий інтервал між процедурами курсу – 6-7 днів. По закінченню курсу рекомендовано відвідувати підтримуючі сеанси. У випадку відвідання процедур у міжкурсовий період 1р/тиждень – повторний курс проводиться не раніше ніж через рік. Якщо ж підтримуючі процедури відбуваються 1 р/міс, то курс рекомендовано повторювати 1 р/пів року.
Масаж проводиться у спеціальному костюмі, який клієнт може придбати перед першою процедурою і використовувати протягом кількох курсів.
Процедура завжди включає виконання базової програми, що забезпечує виражений лімфодренаж, активує обмін речовин у шкірі, підшкірній жировій клітковині та м’язевій тканині. ЇЇ обирає естетист з 8 програм для жінок або 7 програм для чоловіків, створених науковим відділом компанії ICOONE, враховуючи тип тілобудови, стан шкіри, наявність набряків та пастозності, наявність надмірної ваги тіла та скарги клієнта.
Далі проводиться від 1 до 5 фокусних програм (відповідно до побажань клієнта), що напряму активують ліполіз (розщеплення жирових клітин) і відповідно зменшення об’ємів тіла та стимулюють ліфтинг (підтяжку) шкіри, повернення їй пружності, еластичності та тургору. Фокусні програми підбираються спеціалістом індивідуально з переліку 9 програм для жінок та 6 програм для чоловіків, пропонованих апаратом ICOONE, відповідно до запиту клієнта. Для прикладу, схуднення “бочків”, підтяжка сідниць, ліфтинг та схуднення ділянки живота, підтяжка шкіри внутрішньої поверхні плеча та ін.

Процедура дуже приємна і забезпечує повноцінний релакс та антистрес. Тривалість процедури залежить від кількості зон (фокусів), що обробляються і становить від 30 до 80 хв.

На відміну від більшості апаратних методик по тілу, процедура на ICOONE Laser дозволена та показана до проведення при усіх формах целюліту, варикозі 1-2 ступеня, застійних явищах, не ускладненій вагітності після 1 триместру. Чудово підходить мужчинам.

Методика може комбінуватися з іншими естетичними процедурами для тіла: обгортаннями, мануальною терапією та ручним масажем, RF ліфтингом, ін’єкційними процедурами.

Результати роботи ICOONE Laser

Механізм дії ICOONE Laser:

Ідея створення ICOONE народилася в Італії, де й переросла у грунтовні наукові дослідження, унікальний винахід і запатентовану технологію, завдяки професору Жан-Клоду Гімберто та інженеру Джанфранко Тудіко.

Поєднання трьох унікальних технологій забезпечує доведені ефекти процедури.

Запатентована технологія Roboderm (мульти мікроальвеолярна стимуляція MMAS – абсолютно нова технологія, яка не має аналогів у світі) стимулює метаболізм на клітинному рівні, здійснюючи 21 600 мікростимуляцій в хвилину. Маніпула здійснює вплив на механорецептори та нейровегетативну систему, здійснює рефлекторну дію на симпатичну нервову систему шкіри та підшкірної клітковини, стимулює виділення клітинних факторів росту. Вони забезпечують утворення, розвиток, диференціацію і зв’язок між клітинами шкіри та підшкірної клітковини.

– Лазерний промінь 915 нм працює через механізм селективного фототермолізу, створюючи термічний ефект, що посилює усі метаболічні процеси. Він проникає глибоко у тканини і поглинається жировими клітинами, стимулюючи ліполіз (зменшення об’єму жирових відкладень)

– L.E.D. (Light Emitted Diodes) промінь 650 нм забезпечує біостимуляцію клітин через вплив на мітохондрії, стимулюючи виробництво молекул АТФ (джерела енергії). Він змінює проникність жирових клітин, дозволяючи жировим відкладенням, обробленим лазером, переміщатися в міжклітинний простір і виводитися з током лімфи. Стимулює неоколагеногенез ( утворення колагену та еластину), забезпечуючи ліфтинг.

Процедура апаратного масажу ICOONE Laser здійснює унікальний оздоровчий вплив на організм в цілому. Завдяки стимуляції симпатичної нервової системи, кровоносних та лімфатичних капілярів, покращенню роботи лімфатичної системи, виведенню токсинів – методика укріплює імунну систему, забезпечує детокс організму та виражений антистресовий ефект.

Апаратні масажні методики по тілу. У чому різниця?

Серед апаратних масажних методик можна виділити 3 групи:
– вакуумні масажі
– вакуумно-роликові системи
– масажні системи з додатковими впливами

Вакуумні масажі – найдавніша група у цій тематиці. Має досить багато протипоказів, викликає інтенсивні больові відчуття під час проведення процедури, супроводжується вираженим відновним періодом з гематомами та подразненням шкіри.

Вакуумно-роликові масажі – сучасніша група. Сюди відносимо Starvac, LPG, Endosphera. Вплив вакууму і одночасний масаж роликами дозволяє насамперед провести активний лімфодренаж, покращити кровообіг та обмін у клітинах. Загалом процедури цієї групи мають значно менше протипоказань ніж першої, не мають відновного періоду, бережніші до шкіри, судин.

Третя група, куди відносимо ICOONE Laser. Крім запатентованої технології масажної маніпули – мульти мікроальвеолярної стимуляції (MMAS) для глибокого стимулюючого впливу на шкіру, підшкірну жирову клітковину та м’язеву тканину, використовує два потужних додаткових фізичних фактора: LED світло 650 нм та лазер 915 нм.

Ми обрали для нашої клініки ICOONE Laser через його унікальність, безпечність, високу технологічність та чудові результати у формуванні силуету, схудненню жирових відкладень, боротьбі з целюлітом, ліфтингу шкіри та відновленню її пружності. Наші естетисти є сертифікованими компанією DUSO, єдиним офіційним представником ICOONE в Україні.

Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами