Міостимуляція тіла

Процедура стимуляції м’язів тіла сучасним програмованим апаратом IONTO ідеально підійде для клієнтів, що тимчасово вирішили полінуватися і зайнятися “фітнесом” у положенні повного релаксу.

Які проблеми вирішує процедура?

Чого ми очікуємо від процедури міостимуляції на тілі?

Схема проведення процедури:

Зазвичай для досягнення потрібного ефекту курс становить 10-12 процедур. Рекомендовано повторювати курс раз у пів року і відвідувати підтримуючі процедури раз у місяць.
Процедура є приємною та забезпечує повноцінний відпочинок водночас з активною роботою м’язів.

Механізм дії
Міостимуляцією називається використання середньочастотних імпульсних струмів, що скорочують м’язи. Прилад посилає електричні імпульси, які проникають в м’язеву тканину і викликають її скорочення.

Це забезпечує тонус м’язів та ліфтинг тканин над ними. Скорочення м’язів впливає на кровоносні судини, і капіляри, змушує їх «працювати», забезпечуючи активацію мікроциркуляції та крово та лімфообігу у всіх прилеглих тканинах.

У нашій клініці представлений апарат для міостимуляції м’язів обличчя та тіла IONTO-LIFT BF Master & Slave німецької компанії IONTO-COMED.

Апарат являє собою систему з електронним базисним модулем. Програмування відбувається за допомогою електронних чіп карт. Програма сама обирає частоту та ритм і пропонує час процедури. Кожна програма включає комбінацію впливу на шкіру, підшкірну жирову клітковину та м’язи. Спеціаліст регулює лише амплітуду (інтенсивність) під комфорт клієнта.

Процедура міостимуляції чудово поєднується з іншими апаратними, ручними та косметологічними методиками для досягнення максимального ефекту схуднення та моделювання фігури, а саме масажем Icoone чи вакуумно-роликовий масажем Starvac, косметологічними обгортаннями та ін’єкційними методиками.

Крім того звертаємо вашу увагу, що поки на тілі діє міостимуляція, ми можемо активно працювати з вашим обличчям, що принесе вам подвійну користь та зекономить ваш час.

Детальніше про процедуру дивіться у наших програмах:
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами