Ультразвуковий ліфтинг з ефектом LDM

Ультразвуковий ліфтинг з ефектом локального динамічного мікромасажу IONTO SONO EFFECT LDM виробництва Німеччини – нове слово в омолоджуючій апаратній косметології.

Які проблеми вирішує процедура?

Які ефекти від процедури ви отримаєте?

Схема проведення процедур

Курс становить 8-12 процедур: 4-6 процедур двічі на тиждень, далі – 4-6 процедур 1 раз у тиждень. Рекомендовано 2 курси на рік. Підтримуючі процедури – раз у місяць.
Процедура є абсолютно безболісною і не має жодних побічних ефектів.

Переваги IONTO SONO EFFECT LDM

Механізм дії

В естетичній медицині традиційно використовуються ультразвукові хвилі 1 і 3 Мгц, що проникають на глибину 3 та 1 см, впливаючи відповідно не на шкіру, а на глибші тканини. IONTO Sono – це перший запатентований апарат, що, окрім названих, використовує ультразвукові хвилі з частотою 10 Мгц і працює також на глибині – 3 мм, відповідно здійснюючи вплив безпосередньо на шкіру – епідерміс та дерму. Це потужно стимулює регенераторні процеси, забезпечує покращення текстури шкіри та її еластичності. Глибше проникнення інших частот, що генеруються апаратом, забезпечує вплив на лімфатичну систему, підшкірну жирову клітковину, м’язеві волокна.
Крім того апарат пропонує унікальну функцію – Local Dynamic Micro Massage (LDM) Mode. Локальний динамічний мікро масаж – неймовірно швидка зміна ультразвукових частот (10 млн коливань в секунду) створює новий тип мікромасажу шляхом генерування пульсових хвиль в тканинах шкіри з зонами різного акустичного тиску.

В результаті здійснюється так званий “внутрішньоклітинний масаж” – неймовірний вражаючий процес з безкомпромісними результатами.

Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами