Вакуумно-роликовий масаж Starvac

Вакуумно-роликова система останнього покоління STARVAC, виробництва Франції – це перемога передових технологій над недоліками контурів тіла, целюлітом, втраченим тонусом шкіри та м’язів, надлишковою вагою.

Які проблеми вирішує масаж Starvac?

Які ефекти забезпечить Starvac на шкірі?

Які ефекти забезпечить Starvac на глибші тканини?

Які ефекти забезпечить Starvac на весь організм?

Схема проведення процедур

Масаж Starvac рекомендовано проводити курсом 10-12 процедур. Оптимальна періодичність – 2-3 рази в тиждень. Між курсами рекомендовані підтримуючі процедури 1 раз в місяць. Повторення курсу раз у пів року.

Результати роботи Starvac

Механізм дії Starvac

Методика полягає в одночасній дії пульсації вакууму і механічному впливі роликів, які ковзають по тілу. Завдяки цьому прискорюється виведення рідини і токсинів з міжклітинних просторів, покращується кровообіг, усуваються целюлітні відкладення, корегуються контури тіла. Унікальністю даного апарату є також передуюча дія “втягування-розминання”, що активує природні процеси в дермі. Це пояснює його властивість швидко та ефективно корегувати фігуру і стан шкіри.

Перед тим, як розпочати роботу спеціаліст готує лімфатичну систему тіла до активної роботи. Завдяки пульсації вакууму над лімфатичними колекторами прискорюється їх готовність до виведення застійної рідини.
Процедура проходить досить інтенсивно, але завдяки системі контролю STARVAC неможливо травмувати шкіру чи спричинити дискомфортні відчуття. Масаж дуже приємний і комфортний, сприяє відпочинку та цілковитому розслабленню клієнта.

Перевагою масажу STARVAC є пропрацьовування не лише поверхні шкіри, але й більш глибоких тканин, а також пролонгована дія (один сеанс такого масажу продовжує здійснювати вплив на протязі 3 днів).

Процедури у клініці “Моне” виконують лише сертифіковані лікарі, які пройшли відповідне навчання. Процедура масажу на апараті STARVAC чудово поєднується з іншими апаратними, ручними та косметологічними методиками для досягнення максимального ефекту схуднення та моделювання фігури.
Детальніше про процедуру дивіться у наших програмах:
Зв’яжіться з нами
Або залишайте свої дані, і ми зв'яжемось з вами